Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Brawura,która zabija.

(1)
2009-07-25 11:59 | realistka
Rok temu, w wypadku samochodowym, straciliśmy jedyne dziecko.Syn ,był pasażerem,zginął na miejscu.Młody ,wesoły chłopak,właśnie skończył studia.Jest jak napisano;ból nie przemijający ,nie do ogarnięcia,do szpiku kości.Pojmie tylko ten kto tego doświadczył.Dziękuję p.red.Barbarze Pietkiewicz za pełen empatii,a zarazem apelujący do rozsądku kierujących,artykuł. My,rodzice i nasi znajomi uważamy ,że absolutnie powinno się podwyższyć do, co najmniej, 21lat wiek umożliwiający zrobienie prawa jazdy.Tego samego zdania są znajomi instruktorzy nauki jazdy.