Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pynek pracy w Polsce przypomina dzunglę, bo nia jest.

(4)
2009-07-25 16:26 | jurek59
Polskie prawo pracy pozwala na oszukiwanie i okradanie pracownika, nawet jeśli udowodnil on swoje roszczenia wobec pracodawcy złodzieja ,i sad pracy wydal korzystny dla niego wyrok.
Od 2001 roku posiadam prawomocny wyrok sadu pracy, na niewypłacone mi w roku 2001,przez pracodawce wynagrodzenia .I co ztego ?? Może gdyby było to w innym cywilizowanym kraju, coś takiego nie mailoby miejsca.
Komornik latami poświadcza że byly pracodawca nic nie ma do egzekucji, i oracuje w czeskiej republice , a co za tym idzie nie można od niego nic wyegzekwować . Ponadto klauzuli wykonania wyroku w Czechach tez nie dostanę , bo jak napisano w postanowieniu sądu cywilnego w Jastrzebiu Zdroju w roky 2007- mój wyrok jest z roku 2001, Klauzulę wykonalnosci mogą otrzymać jedynie ayroku po kwietmiu 2004 roku.
I tak peracodawca - pospolity złodziej, jest chroniony POLSKIM PRAWEM ..
Nie mam teraz wAtpliwości ,że w Polsce wymiar sprawiedliwosci chroni zlodziei i kryminalistow .
i moge to udowodnić. Poza tym mozna tylko załamac ręce jezeli prawo chroni zlodzieja.
Nic dziwnego że polsak na zachodzie znana jest jako kraj złodzxiei., oczym się czyta .
kontakt : azymut 21@wp.pl