Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

pomoc dla rodakow

(1)
2009-07-25 18:59 | Cezary Tomasik
Jak podal Kurier Wileñski dnia 17 Lipca prawdopodobnie Telewizja Polonia przestanie emitowac swoj program na terenie Litwy.Jest to jedyna telewizja nadajaca w jezyku polskim co oznacza ze tamtejsi Polacy beda pozbawieni mozliwosci ogladania TW w swojm ojczystym jezyku.Nalezy zauwazyc ze Polacy na litwie to ciagle walczaca spolecznosc.Walczaca aby nie dac sie zlitwinizowac poniewaz wielu uwaza ze tam nie ma Polakow tylko zpolonizowani Litwini. Aby niedac sie zrusyfikowac poniewaz kultura rosyjska jest w ofensywie, Ruskie Radio jest najpopularniejsze, telewizja rosyjska jest odbierana bez problemow.Czy telewizja Polonia wybrala najlepszy sposob na pomoc dla rodakow na wschodzie.