Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Szkoła emigrantów

(1)
Satyra na armię
  • 2009-07-26 16:48 | okobo

    Re: Szkoła emigrantów

    Może tematyka faktycznie nie jest zbyt oryginalna, jak twierdzi pan Cieślik, jednak sam fakt, że dotyczy kraju tak egzotycznego jak Pakistan i dotyczy niewyjaśnionej śmierci dyktatora Ul-Haqua, moim zdaniem jest wystarczająco zachęcające by sięgnąć po tę lekturę. Dużo absurdu i błyskotliwego poczucia humoru autora, nadaje tej ksiązce sznytu i sprawia, że czyta się ja z przyjemnością. Chociaż nie przeczę, że stanowi wyzwanie dla czytelnika, gdyz jest dość... specyficzna.