Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Małgorzata Szumowska. Uwielbiam żyć

(2)
 • 2009-07-27 02:21 | nika

  o tym jak zostaje sie czlowiekiem???

  jak mozna zatytulowac w ten sposob artykul,,,, o tym, jak zostaje się kobietą, artystką, człowiekiem- o tym jak zostaje sie czlowiekiem??? wnioskuje ze przecietny zjadacz chleba nim nie jest , a tytul "czlowiek" jest zarezerwowany dla wybranych "ludzi" jezeli moge tak to ujac...
 • 2009-09-22 01:35 | Gonzalo

  Re: Małgorzata Szumowska. Uwielbiam żyć

  Padlo pytanie w artykule o sumienie tej pani.
  Jak moze miec wyrzuty sumienia osoba, ktora nie ma sumienia? Z reszta slusznie mowi, ze dla niej wyrzuty sumienia to niedorzecznosc.
  Poza wieloma nieetycznymi rzeczami, jakie zrobila, robi i bedzie robila z racji swojej natury wykorzystala w swoim nieetycznym filmie dokumentalnym "Dzien z zycia Tomka K" swojego kolege, o ktorym zrobila nieetyczny, paskudnie zmanipulowany film, a jak jej o tym powiedziano, zeby go nie dawala na festiwal krakowski, to tatus zagrozil ze do filmu moga wstawic jeszcze gorsze materialy...