Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Tak tka się ta sieć

(7)
Wzięły udział w czerwcowym kongresie kobiet, a teraz biorą sprawy w swoje ręce. Chcą zrobić cokolwiek, żeby dla kobiet w polityce znalazło się więcej miejsca.
 • 2009-07-29 02:46 | Jack

  Re: nie da ci ojciec , nie da matka, tego co .....

  ...nie da ci ojciec ,nie da matka , tego co może dać ci sąsiadka . Minie jeszcze parę wieków , zanim dewianci wybiją nam seksualne patrzenie na kobietę. Jest na świecie wiele ważniejszych spraw niż równouprawnienie. Trzeba próbować zachować proporcje, ale o to najtrudniej.
 • 2009-07-29 11:03 | jarek Luszpinski

  100% kobiet w parlamencie !

  chcialbym zobaczyc jak obradowalyby kobiety gdyby byly w swoim tylko gronie - wydaje mi sie ze byloby kulturalniej - i pewnie tez latwiej osiagalyby kompromis - ja glosuje od lat tylko na kobiete w moim okregu wyborczym
 • 2009-07-29 11:27 | M

  "Wam" czyli komu ? Sfrustrowanym chłopcom, dla których to "seksualne patrzenie" jest wszystkim na co możecie liczyć ? Nie ma ważniejszej sprawy niż równouprawnienie, ponieważ wszystko co wynika z jego braku dotyka połowy populacji. Proporcja o której mówisz to 1:1
 • 2009-07-30 09:17 | kociewiak

  Re: Tak tka się ta sieć

  Kobieta tez czlowiek; a co bedzie jak zabraknie chetnych kobiet do angazowania sie w polityke itp.to zapewna sila ,nakazem ,przymusem beda zmuszane do angazowania sie .
  Jak kobiety chca niech robia to co robia chlopy, ale po rowno;
  w gornictwie na dole 50% na 50% na budowie 50% NA 50%,w wojsku,policji itd
  ja jestem za,bede glosowal -ale beda jaja i bedzie wesolo ,kocham ten kraj
 • 2009-07-30 16:02 | Katon 1

  Re: wara od podatków

  Drogie panie ! Róbcie wszystko co chcecie, ale wara od moich pieniedzy, jako podatnika. Chcecie robić: "to", "tamto", róbcie, ale za swoje pieniądze. Ewntualnie załuzcie fundację, na którą będą dobrowolnie wpłacać osoby was popierające.
 • 2009-07-30 19:34 | temida

  Ale jako podatnik możeesz płacić na partie mężczyzn, którzy tylko się kłócą i doprowadzają ten kraj do ruiny, to ci nie przeszkadza??!!Męski szowinisto.T
 • 2009-07-31 12:06 | ARokosz

  Proponuję pełną sprawiedliwość. Każda partia musi zgłosić na kandydatów minimum 50% kobiet i minimum 50 % mężczyzn. Karą za niespełnienie warunków powinno być wykluczenie partii z wyborów. Może w ten bzdurny sposób zlikwidujemy nasz chory system polityczny.