Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Tajny kandydat

(6)
Janusz Kochanowski, którego prezydenckie ambicje nie są tajemnicą, nie znalazł się w nawet jednym sondażu. Zwracamy więc uwagę firm badawczych: pamiętajcie o rzeczniku, bo nas zamęczy oryginalnymi pomysłami.
 • 2009-07-29 09:42 | pawel

  Re: Tajny kandydat

  kto placi wierszowke a takie bzdury. a juz ten 'pluralis majestaticus' to doprawdy zenujace...
 • 2009-07-29 10:29 | Bejotka

  Re: Tajny kandydat

  Popieram kandydaturę obecnego RPO na prezydenta RP. Jego wybór obaliłby tezę, że gorzej być nie może.
 • 2009-07-29 14:03 | markiz

  Re: Tajny kandydat

  Dla dobra naszego i jego, obecny (tfu tfu) prezydent powinien zaszczycić go nominacją na ambasadora odległego kraju - by nie być jak obecny prezydent (tfu tfu) nie wymienię nazwy aby nie obrazić kraju.
 • 2009-07-30 22:42 | wikonwi

  Re: Tajny kandydat

  Krutka notka swietny język meritu sprawy wyjaśnione. brawo Pani Janino. Miałki prawicowiec więdz efekt znany.
 • 2009-07-31 07:39 | wosq

  Re: Tajny kandydat

  Zagłoaowałbym na Kochanowskiego, ale pośmiertnie.
 • 2009-07-31 09:32 | Engelbert

  Re: Tajny kandydat

  Ostatnim (i niestety pierwszym) rzecznikiem z prawdziwego zdarzenia byla prof. Ewa Letowska. Ta nie wiklala sie w spory polityczne tylko bronila obywateli przed wladza (rowniez skutecznie przed komunistyczna). Potem juz nikogo takiego nie bylo. Zielinski i Zoll? Co za pomysl, zeby broniac obywateli przed wladza, pchac sie do tej wladzy kandydujac na urzad prezydenta? Toz to prawdziwy konflikt interesow.

  A RPO dzialajacy przeciw obywatelom (jako Kochan. w sprawie abonamentu)? To juz bylo. Zoll jako RPO przed TK żądał zaostrzenia (!!!) przepisow antyaborcyjnych. RPO żądający wiekszych kar dla obywateli!? Bajeczny ubaw. Szkoda tylko że to bylo naprawde i jak widac Kochan. sie z tego nie wylamuje.

  W tej sytuacji RPO raczej do likwidacji.