Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ostatnie słowo księgowego

(3)
Rozwód BMW-Sauber z Formułą 1 to dowód na nietrwałość małżeństw obliczonych tylko na materialne korzyści.
 • 2009-07-30 01:29 | xo

  Re: Ostatnie słowo księgowego

  Ciężko komentować nie znając kulisów sprawy, ale np. taki McLaren firmuje swoją nazwą samochody dla 'zwykłych śmiertelników' (choć dla WIEKSZOŚCI z nich i tak niedostęne). Kto wie, czy Honda nie żałuje gorzko swojego porzucenia Formuły 1 za symbolicznego dolara.........
 • 2009-08-03 16:45 | Lillith

  gralam kiedys z gosciem z BMW w golfa i w rozmowie dal do zrozumienia, ze zarzad BMW bardzo szybko wycofuje sie np. z zakupow innych marek, jezeli jednoznacznie nie widza korzysci. BMW bedzie mialo zawsze swoja klientele, obojetnie czy pojada czy nie F1.
 • 2009-08-04 13:53 | gosc

  Re: Ostatnie słowo księgowego

  "...dla którego milion dolarów w tą, czy w tą, to bez znaczenia."

  Jak to "tą", na litość??? Dziennikarze "Polityki" nie umieją pisać po polsku??