Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Fuzja wypaliła

(1)
Santander przejmie AIG Bank w Polsce. Powstanie 13 instytucja finansowa w kraju. Cel: pierwsza dziesiątka?
 • 2009-07-31 01:14 | Chester

  Re: Tak wygląda ten kumoterski globalizm ?

  W jednym miejscu się traci, więc nie wypada nic innego, jak sprzedać mniejszemu "szwagrowi" zagraniczną fillię ?
  W tych wirtualnych zabawach oligarchii finansowej nikt nie trafi za nimi
  w tych kombinacjach. Oni nie mają żadnych sentymentów. Ruchomy kapitał globalny , nie związany emocjonalnie z krajem z którego żyje , to dramat wpółczesnych i najbliższych czasów.
  Polsce to wyjdzie bokiem. Jednak elity małych krajów, ogłupiałe od poklepywania po plecach, nawet nie próbują zatrzymać tego nadciągającego dramatu.