Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Głos Owsiaka

(10)
Przystanek Woodstock: Owsiak jak mówi to mówi, jak obiecuje to dotrzymuje słowa. I za to jest szanowany. Obiecał dobrą zabawę i tak było.
 • 2009-08-03 15:27 | Chester

  Re: To jest jednak dyskusyjna forma katharsis

  To słynne "róbta co chceta" budzi grozę. Ta forma "oczyszczenia" na takiej "zbiórce" jest zjawiskiem przetestowanym w latach 60-tych w Stanach. Nic ona nie wniosła i nie pozostawiła żadnych kulturowych zmian z wyjątkiem obniżenia wymagań młodzieży w stosunku do samych siebie. To jest świadome odciąganie młodych ludzi od wyrażania protestów wobec elit politycznych, które nie potrafią sprostać oczekiwaniom tych młodych ludzi. To jest zastępcza forma wyładowania własnych napięć ,rodzaj samogwałtu.
 • 2009-08-03 15:34 | konrad44

  Re: Głos Owsiaka

  Jestem podobnego zdania. Imprezy organizowany przez Jurka Owsiaka to prawdziwy fenomen kulturowy. Dobra zabawa nic poza tym, rożniące się od miejskich zabaw i festynów wszystkim i pod każdym względem. Pierwsze primo - bezpieczeństwo, nie chodzi tutaj o liczbę ochroniarzy, ale o nastawienie imprezujących - zero agresji. Drugie primo - dobra zabawa - którzy organizatorzy zarganizują lepszą imprezę ?! A Jurek Owsiak " Jak mówi to mówi, jak obiecuje to dotrzymuje słowa." I to jest fakt.

  Pozdrawiam
 • 2009-08-03 16:33 | ozzy

  Głos Owsiaka na wage zlota....

  brawo i zyczyc pierwszego miliona
 • 2009-08-03 17:26 | troll internetowy

  Re: Głos Owsiaka

  Czy sa jakies granice w bezczelnosci waszych manipulacji? Czy moze dzieci chociaz zostawicie w spokoju? Moze Balcerowicz i Mazowiecki przyucza sie do "dawania" Nie moga juz mlodzi ludzie po prostu pobawic sie bez calowania w .... facetow ktorzy nie moga zrozumiec ze ich czas minal? Co jeszcze im zabierzecie, tym dzieciakom?
 • 2009-08-03 20:52 | wołowa

  Re: Głos Owsiaka

  dzisiejsza młodzierz to banda debili ........
  a owsiak upartyjnia swoje imprezy .........
  całkiem jakby coś z tego miał

  syf się zrobił i tyle
 • 2009-08-03 22:17 | CapKentus

  Głos Owsiaka

  Chciałoby się napisać nic dodać nic ująć. Przyznam, że na Przystanku nigdy mnie nie było, a za czasów Naszego socjalizmu był on niczym innym jak pewnego rodzaju "wentylem bezpieczeństwa" dla ówczesnych Władz. Miał on na celu dać młodzieży namiastkę wolności.
  Co do samego Jurka Owsiaka... zastanawiające jest tylko czemu takich, a nie innych polityków zaprasza? Mniejsza już o to, że w mojej ocenie jak najbardziej zacne grono :).
  Miejmy nadzieje tylko, że młodzież o której wspomniano wyciągnie wnioski i nie będzie naśladowało obecnych polityków.
 • 2009-08-04 10:16 | skoool

  Oj ma, ma coś czego nie da się kupić.
  Ogromną satysfakcję i wielki szacunek.
  Co do bandy debili, myslę że nawet tym, którzy młodzież piszą przez "rz" do debili daleko.
 • 2009-08-04 10:34 | skoool

  Czy uważasz, że publiczne palenie powołań do wojska i masowe protesty młodych ludzi przeciwko wojnie w Wietnamie, to było nic???
  Ja myślę że właśnie to było jednym z głównych powodów tejże wojny zakończenia.
  To właśnie młodzież amerykańska wtedy protestowała, rodzice i starsze pokolenie Amerykanów bylo najszęściej tymi protestami oburzene.
 • 2009-08-04 16:46 | marekk

  Mnie się wydaje,że samogwałt umysłowy uprawiają ci,którzy nie widzą ogromnej roli Owsiaka w wychowaniu patriotycznym Polaków.Pochłonięci agresją polityków zapomnieli o wspólnocie narodu.Mam nadzieję,że PO przypomni sobie,że tylko brak agresji pozwolił jej zdobyć głosy młodych i liberalizm zarówno ekonomiczny,jak i światopoglądowy.
 • 2012-07-25 06:11 | Uky

  Re:Głos Owsiaka

  Jacek pisze:Przeczytałem Pański artykuł. Mam wrażenie ze ciprei Pan na jakaś manie prześladowcza. Ktoś popełnił samobf3jstwo, inny nie chce rozmawiać bo boi się itd.Nie dawno na BBC pokazywano film o GMO o zaletach jak i zagrożeniach. Tez na radio była dyskusja na ten temat. Zgromadzili się przeciwnicy jak i zwolennicy i śmiało wypowiadali swoje poglądy.Bo jak Pan wie, że modyfikowana żywność jest ratunkiem do dużo krajf3w gdzie uprawy niszczone są na skutek rożnych chorf3b na ktf3re nie działa chemia. Za kilka lat nie będzie afrykańskich bananf3w ktf3re chorują na nieznaną chorobę. Plantatorzy zwrf3cili się do genetykf3w o wyhodowanie odmian odpornych. Amerykanie hodują świnie ktf3re dają dwa razy więcej mięsa niż te standardowe. Modyfikowane rośliny dają wyższe plony i są bardziej odporne na choroby. W Polsce są tez uprawiane.Robi Pan wielka sensacje ze udało się Panu zlokalizować statek ze modyfikowana śrutą. Następnym razem ten statek zwinie do Hamburga i ciężarf3wkami ta śruta znajdzie się u nas. To jest walka z wiatrakami szczegf3lnie, że w UE nie ma przepisf3w zabraniając GMO. Postępu się nie zatrzyma.Rosie liczba ludności na naszym globie. Ta masę ludzi trzeba będzie wyżywi. Szczegf3lnie, że za kilka lat światu grozi głf3d. Modyfikowań żywność na rynku znajduje się od kilkunastu lat i jak na razie nie widać skutkf3w ubocznych.