Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Podziemia Iranu

(2)
W 1979 roku powrót wygnanego duchownego do Iranu dał początek republice islamskiej. Śmierć Nedy Soltan w czerwcu br. może zapowiadać od dawna wyczekiwany upadek dogorywającego reżimu – pisze Martin Amis.
 • 2009-08-03 16:08 | Chester

  Re: Jest jeszcze inna możliwa interpretacja

  Można też zakładać , że protesty są kontrolowane. Politycy wschodu są zdecydowanie bardziej wyrachowani , od prostolinijnego , czy wręcz prostackiego zachodu. W okresie zagrożenia ze strony prewencyjnego uderzenia Izraela na instalacje nuklearne, można sobie wyobrazić następujacy scenariusz postępowania. Organizujemy sami protesty młodych ludzi , którzy są żywym dowodem istnienia opozycji. Pokazujemy światu , że taka opozycja jest u nas możliwa i istnieje naprawdę. Gdyby natąpił taki prewencyjny atak na Iran , to narodowi Iranu łatwo będzie wskażać na tych, którzy ośmielili Izrael do ataku na Iran, czyli na własnych młodych ludzi, którzy zostali oszukani kolejny raz przez zachód.
  Obecni politycy mogą prowadzić i taką grę, jaką tu przedstawiłem . Za rok przekonamy się naprawdę , o co tu chodziło w tej politycznej grze.
 • 2009-08-03 21:57 | paul

  Re: Podziemia Iranu

  Persowie...sa coraz mlodsi.Nieprawda..sa coraz starsi.