Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Emirat na gazie

(7)
Katarczycy wygrali przetarg na stocznie w Szczecinie i Gdyni, będą też dostarczać do Świnoujścia skroplony gaz ziemny. Kim jest nowy partner gospodarczy Polski?
 • 2009-08-05 09:34 | wiehu

  Re: Emirat na gazie

  Dobrze ze uratowali stocznie , ale nie pochwalam tego typu układów .

  Krajów które nic nie robią tylko kombinują a jedynym ich celem jest jak największe bogactwo,.
  Nawet za cenę wyzysku innych i ich cierpień .

  Nic dobrego to nie wróży
 • 2009-08-05 15:01 | ekho

  Re: Emirat na gazie

  Kto ma surowce ma wladze i uklady, wyzysk i cierpienie to normalne od poczatkow rozwoju ludzkosci.
 • 2009-08-06 00:42 | wikonwi

  Re: Emirat na gazie

  Sanowni komętatorzy. Od mometu wynależienia pieńądza jest niesprawiedliwość i tak po dzień dzisiejszy i następn pokolenia będą nażekać. Nawet socjalisci wiedzą że jeśli komuś trzeba dać to komuś trzeba zabrać. Każda żecz ma swoję wartość za kt0rą ktoś jest wstanie zapłaciś. Stoczi nie sprzedawaliśmy jako kwitące zakłady lecz zadłużoną ruinędo kturej doprowadziło partyjniactwo i pazerne związki.Dalsze ssanie państwowych pieniędzy to obiążenie waszej przyszłości. na pracę czekają tylko nieudacznicy reszta już pracuje w zagranicznych stocznach i innych metalowycz branżach. Następni w kolejce do upadku jest KGHiM tam roszczenia płacowe poderzną ten zakład oraz cały przemysł wydobywczy.
  Co do artykułu lepiej kumać się z bogatym niż zbiednym. taki jest naturalny dobór w małzeństwach. Polskiego kapitału jóż w polsce niema Przegonili go skutecznie bracia kaczyńscy i są z tego bardzo dumni.a że trzeba chołubić kapitał zagraniczny to jest wielki rwetest że sprzedajemy polskę i polskość a polskość w sposób bandycki rośnie w Toruniu i na plebaniach. Tu trzeba bić na alarm. pozdrewiam.
 • 2009-08-07 13:52 | szczecinianka

  W artykule nic nie ma o uratowaniu stoczni, jak na razie nie zostały one kupione (nie zapłacono ceny) nic al to absolutnie nic nie wskazuje aby produkcja miała sie rozpocząć w najbliższym czasie.
  w artykule nie ma zapisów o jakim kolwiek wykorzystywaniu kogokolwiek, brak podatków, opieka zdrowtna i edukacja bezpłatnie, 90% zatrudnienia przez rzą i - nie brzmi jak ucisk.
 • 2009-08-07 22:21 | jerry1

  Czy "uratowali" stocznie, to - faktycznie - jeszcze nie wiadomo!
 • 2009-08-08 14:17 | Ja2

  Re: Emirat na gazie

  jak chcieli kupic stocznie, to nie mogle normalnie wylozyc gotowki zamiast mieszac do tego jakas mosadzko-cahalska spolke na Antylach? ;-)
 • 2009-08-08 14:35 | franek

  Re: Emirat na gazie

  To jest efekt patrzenia w przyszlosc a nie przeszlosc. Moze po prostu zacznijmy sie tego uczyc od innych.