Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Żenująca reklama na serwisie polityka.pl

(1)
2009-08-05 13:49 | Miłosz
Witam serdecznie czytelników oraz redakcję naszego tygodnika.

Ze smutkiem dostrzegłem dziś, że nawet tutaj dotarła dość przykra i nachalna forma reklamy typu "zostałeś wytypowany...wybierz nagrodę". O ile irytujące, skaczące okienka z reklamami właściwymi z trudem przechodzą przez moje zaciśnięte zęby, ten rodzaj marketingu osobiście zaliczam do krętactwa. Czy postępująca tabloidacja dotyka też naszego serwisu? Może jestem tylko przewrażliwiony.
Pozdrawiam.