Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

homo-tolerancja: nowe idee

(1)
2009-08-05 20:55 | Catherine
Witam!

W tym wątku chciałabym przedstawić wam mój pomysł na ograniczenie homofobii w Polsce. Otóż moim zdaniem wszelkie kampanie prowadzone w tym celu nie przyniosły oczekiwanych efektów. Dlatego uważam, że państwo polskie powinno wypłacać gejom i lesbijkom rodzaj zasiłku-odszkodowania za doznane szkody psychiczne. Owe pieniądze homoseksualiści powinni przeznaczać na jak najwidoczniejsze prezentowanie swojej tożsamości, stylu swoich społeczności etc., np. stroje w rodzaju tych, które poleca pan Jacyków, tworzenie klubów gejowskich etc. Myślę, że to miałoby bardzo korzystny wpływ na polskie społeczeństwo.

Liczę na wasze odpowiedzi, drodzy forumowicze.