Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Po kostki w Unii

(1)
Czy Baracka Obamę powita w imieniu Unii eurosceptyk Václav Klaus? Od 1 stycznia Czesi na pół roku obejmują przewodnictwo w Unii Europejskiej.
  • 2009-08-06 11:22 | Adamo

    Re: Po kostki w Unii

    Żałosny , skrajnie nieobiektywny artykuł. Vaclav Klaus jest jedynym prezydentem europejskim , który potrafi wyrazić negatywną opinię o Unii i nie ulega naciskom. A co do klimatu - polecam przeczytać stanowisko Komitetu Nauk Geologicznych Polskiej Akademii Nauk - http://www.kngeol.pan.pl/images/stories/pliki/2.Stanowisko%20KNG%20w%20sprawie%20zmian%20klimatu.pdf. Większość naukowców zdaje sobie sprawę , że globalne ocieplenie spowodowane ludzką działalnością to mit.