Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Prawdziwa historia Kota w Butach

(4)
Francuska animacja 3D
 • 2009-08-06 13:30 | Krzysztod Wawa

  Re: Prawdziwa historia Kota w Butach

  "Prawdziwa historia kota w butach" to jakieś absolutne nieporozumienie !!! Poszliśmy wczoraj całą rodziną na ten film i z trudem wytrzymaliśmy do połowy po czym wyszliśmy. W trosce o zdrowie psychiczne moich dzieci i własne musieliśmy opuścić salę.
  Wizualnie ochydne postaci, bardzo ponure kliamty, niemal brak akcji, beznadziejne podwórkowe teksty, naciągane żarty o braciach mroczkach, sopocie itp. Nuda ! Dno ! Ten film nie powinien nigdy powstać a tym bardziej trafic do dystrybucji. Ten film nie był robiony na trzeźwo. Francuzi musieli dużo cpać, żeby zrobić coś tak pokręconego. Jeśli nie chcesz zrobić krzywdy sobie i swoim dzieciom - nie idź na "Prawdziwą historię kota w butach" SZKODA KASY !!!
 • 2009-08-13 18:30 | Jonek

  Tragedia ! Wyjątkowy gniot !

  Omijajcie z daleka. To nie jest film dla normalnych ludzi.
 • 2009-08-14 08:09 | sebek

  Re: Prawdziwa historia Kota w Butach

  Rzeczywiście, jeśli chodzi o klimat to wygląda jakby fim ten robił ktoś na haju. W dodatku, jeśli rodzicom choć trochę zależy na tym aby dzieci uczyły się mówić poprawnie po polsku, to nie powinni ich na ten film zabierać. Takiej degrengolady językowej jeszcze nigdzie nie słyszałem. Jest tam wszystko: mówienie od końca, drastyczne przestawianie szyku w zdaniach, zniekształcanie wyrazów, jakieś dziwne zdrobnienia itd. Można z tego ułożyć podręcznik instruktażowy dla blokersów. Dowcip niewiele ma wspólnego z tym w "Shreku", to zupełnie inna klasa.
 • 2009-08-22 16:32 | yeti alcoholic

  Racja, takie filmy nie mają sensu. Cała seria "prawdziwych historii" to robienie z bajek dla małych dzieci, jakichś oblesnych gniotów, które nie są nawet trochę zabawne