Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Grypa rozsądku

(5)
Główne programy informacyjne podały newsa: przełom w walce ze świńską grypą – szczepionka już we wrześniu! I o co tyle hałasu?
 • 2009-08-07 12:14 | Baron

  Re: Grypa rozsądku

  Eh, szczepienia przeciw grypie to jedna wielka ściema koncernów farmakologicznych.
 • 2009-08-07 17:52 | ekho

  zgadza sie nie ma dowodow ze te szczepionki dzialaja co wiecej nie zostaly przetestowane na ludnosci do tej pory . To jest test!Ciekawe jaki procent populacji wyjdzie z tego zywy?
 • 2009-08-08 07:04 | skoool

  Re: Grypa rozsądku

  Witam,
  dwa razy szczepiłem się przeciwko grypie i dwa razy to odchorowalem.
  Objawy przeziębienia, ostry ból gardła a później długotrwały, męczący i ostry kaszel.
  Przedtem prawie nigdy nie bywałem przeziębiony.
  Pracuję w klinice jako terapeuta. Szczepienia te, ze względu na miejsce i rodzaj zajęcia zalecił i opłacił mi mój pracodawca.
  Jesienią zeszłego roku nie zaszczepilem się i wszystko było znowu w najlepszym pożądku.
  Jestem przekonany, ze koncerny farmaceutyczne przy ogromnym wpółudziale mediów pieką sobie wielki tort..
  W Niemczech juz oficjalnie trwa spór o ewentualne podniesienie składek zdrowotnych, ze względu na koszta szeroko zakrojonych szczepień.
  Pozdrawiam,
  Skoool Berlin.
 • 2009-08-27 12:36 | Kurt Gödel

  Re: Grypa rozsądku

  Najpierw stworzyli wirusa, by miec kroliki doswiadczalne (ludzi), a teraz opowiadaja bajdy, ze ich beda przymusowo zaszczepiac. Niech spadaja na szczaw, ja nigdy nie zapadam na grype...
 • 2009-11-24 15:09 | miko

  Re:Grypa rozsądku

  w lato nie ma epidemii. Dlaczego? Słońce ! UV-B sprawia że człowiek produkuje witamine D (dokładnie D3) która chroni organizm (zwłaszcza płuca) przed wszystkimi chorobami przenoszonymi w powietrzu. Ale na witaminie D nie da się zrobić pieniędzy. !!! Proste prawdy są trudne do zobaczenia. ... Poszukajcie , poczytajcie . wystarczy 20 min dziennie być (tylko twarz i ręce) na słońcu albo 1 minuta w solarium, albo doustnie albo dożylnie witamina D3.