Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mądrość i seks

(5)
Nieudany eksperyment
 • 2009-08-08 12:44 | lukaszzz

  Re: Mądrość i seks

  bylem w kinie i musze przyznac, ze film ciekawy w pewnym sennsie nawet "głeboki"... warto sie wybrac
 • 2009-08-12 23:42 | pp

  Re: Mądrość i seks

  nie zgodzę się z powyższą recenzją. owszem, nie jest to film ambitny, ale tez nie razi głupota jak niektóre amerykańskie produkcje. przyjemne kino wakacyjne. w kinie czasem chodzi tez o lekką rozrywkę, a nie tylko ciężkie depresje jak po filmach kieślowskiego.
 • 2009-09-04 20:23 | TRF

  Ani mądrości ani seksu.

  Zgadzam się z recenzentem. Film płytki, Madonna najzwyczajniej w świecie się nie popisała, jej debiut to porażka. Ani mądrości, ani seksu. Bo o jakich mądrościach tutaj mówimy? Hutz jest wylansowany na rockowego Borata, który sypie ludowymi przysłowiami. Seks? Chyba nie chodzi o imigrancki zakładz erotycznych wyuzdań i autobiograficzny wątek zarobienia na życie w barze ze striptizem?

  Jedynie w filmie godne uwagi są takie walory estetyczne jak kamera z ręki czy sam Gogol Bordello, który jest zdecydowanie miłą odmianą, wszak folk rozchodzi się szerokim łukiem w masówce. O innych walorach nie ma mowy. Przekaz jest miałki, płytki i w sam raz nadający się dla przeżartego społeczeństwa. Bez brudu nie ma mądrości, bez zła - dobra. Nie kupuję tego.

  Najseksowniejsza komedia lata to raczej głupkowato-gorzkie profetyczne łzy. W sam raz dla wszystkich.
 • 2010-03-22 21:47 | Amanda FOXX, Bordeaux

  Re:Mądrość i seks

  MOTTO: SEKS, to: biologiczna energia !!
  __PODPOWIEDŹ:

  SEKS.1.
  WIKIPEDIA:
  W znaczeniu ogólnym seks (łac. sexus płeć) oznacza całość życia erotycznego człowieka, w znaczeniu węższym zachowania seksualne, a potocznie stosunek płciowy. Z tym tematem związana jest kategoria: Zachowania seksualne. Oprócz pełnych stosunków płciowych, ludzi (a także niektóre gatunki zwierząt) cechuje też wiele innych zachowań seksualnych. Zaliczają się do nich flirtowanie, uwodzenie (czyli zachowania i działania mające na celu zainteresowanie sobą potencjalnego partnera seksualnego), petting (czyli pieszczenie narządów płciowych lub innych stref erogennych partnera, które może doprowadzić do orgazmu, ale z wyłączeniem immisji członka do pochwy), masturbacja – autoerotyzm (czyli doprowadzanie się do orgazmu bez fizycznej aktywności innej osoby). Zachowania seksualne mogą zachodzić przy kontakcie dwóch osób płci przeciwnej (zob. heteroseksualizm) lub tej samej (zob. homoseksualizm), a także większej liczby osób (seks grupowy).

  IRL KRAKÓW.
  Kumulację naturalnej energii seksualnej UZYSKUJEMY zwiększając spożycie tzw. __GLUKOZY naturalnej.
  Nasz organizm odzyskuje tj. pozyskuje tę energię z: RYŻU, z wszystkich KASZ, z warzyw STRĄCZKOWYCH, a więc z fasoli, grochu oraz z soczewicy, również ze wszystkich OWOCÓW
  i pozostałych warzyw. Największą jednak KONCENTRACJĘ uzyskujemy w strukturze żywieniowej jaką stanowi: CHLEB typu KR-IRL, również Chleb na OSTEOPOROZĘ. Przygotowanie takich produktów realizuje się poprzez gotowanie, a następnie pieczenie. To tworzy bezsprzecznie produkt silnie energetyczny Tzw. koncentrat glukozowy !! Wobec tego w seksie powinien być produktem jednoznacznie ZALECANYm. Ostanie słowo, co oczywiste należy zawsze do naszego lekarza rodzinnego.

  PUENTA: SEKS; z energetycznymi NISKIMI węglowodanami, to tak !!

  Nieprawdy biologiczne oraz puste frazesy o RYŻU, KASZY i nie tylko o RYŻU, rozpowszechniają jedynie SPECE od tzw. Indeksu Glikemicznego, a to dlatego, że nic nie badali, nie znają glukometru, również nie czytali książek ze szkoły podstawowej (biologia 4 klasa) czyli plotą i plotą, wydając książę za książką o tym Indeksie Glikemicznym. Kłamią. OMIŃ !!
  Przecież do Nich nie możesz zadzwonić, bo nie ma gdzie. Nie masz kogo zapytać, o te wpisy w Internecie, dziesiątki sprzecznych ze sobą tabel, dlaczego ? To proste uciekają przed prawdą bo mówią kłamstwa, oszczerstwa i Ich nigdzie nie ma. Do krakowskiego IRL KRAKÓW, zawsze możesz zadzwonić bo są to żywi, realni naukowcy nie poddani żadnym NAUKOWYM REŻIMOM czyli lekko, łatwo mówią PRAWDY BIOLOGICZNE, które zbadali. Warto !!

  Zobacz też:
  __Książka; _pt._______: PORADNIK ŻYWIENIOWY człowieka w XXI wieku.
  Wydanie drugie: zaktualizowane i uzupełnione.
  __Skrót adresu strony w Internecie_______: MAGDALIRL
  __ADRES_______: http://www.magdalirl.com.pl/

  Pozdrawiam Ciebie i WSZYSTKICH
 • 2010-06-12 16:39 | chakaa

  Re:Mądrość i seks

  Mówiąc dosadnie, mądrości nie ma w tej historyjce żadnej, a seks pojawia się tylko okazjonalnie w scenach tańca na rurze.

  Tytuł w oryginale to "filth and wisdom"- może warto byłoby się pokusić o dojście do źródeł- ja nie wiem kto tłumaczy u nas nazwy filmów...
  Poza tym po raz kolejny w ogóle się z recenzją nie zgadzam. Film jest zabawny, przyjemny i jakby nie było niesie przesłanie.