Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kino mocnych wrażeń

(1)
Po katastrofalnym zastoju w show-biznesie stolica filmu znów rozwija czerwone dywany.
  • 2009-08-09 16:57 | Chester

    Re: przyczyna kryzysu jest przesyt , a nie strajk

    Przyczyną kryzysu w Hollywood jest kryzys ekonomiczny w całych Stanach , a więc związana z tym liczba składanych zamówień . Wszyscy zaciskają pasa , a więc działa mechanizm domina. Takie schładzanie popytu jest groźne w krajach w których popyt jest jest jedynym mechanizmem napędowym. Problemy ekonomiczne Hoollywood wykraczają daleko poza granice tego miasteczka. Do ogólnej atmosfery depresji dokłada się przesyt pewnego rodzaju maniery ,sposobu oglądania świata, jaki lansuje ta lekko podstarzała firma snów. Oczywiście po jakimś czasie to wszystko wróci na ziemię , ale to musi potrwać.