Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Silvio z teflonu

(2)
Skandal goni skandal, pojawiają się nazwiska wciąż nowych pań, światowe media kpią i krytykują, ale w katolickich i rzekomo pruderyjnych Włoszech, Silvia Berlusconiego porzuciła jak dotąd jedynie małżonka.
  • 2009-08-09 20:34 | unbeliveable

    Czy kosciol ma moralny mandat, aby upomniec premiera Wloch

    Kosciol tak sie boi geji, ze publicznie nie wypowie sie w sprawie nie moralnego stylu zycia Berlusconiego, podsumowuje to selektywna moralnosc kosciola
  • 2009-08-10 18:04 | homo sapiens

    Zgadzam się z Umberto Eco,problem mają Włosi,którzy wybierają przywódców na swoje podobieństwo.On jest taki sam jak większość włoskiego społeczeństwa: kłamie,oszukuje,brak mu taktu i mądrości politycznej.Tak naprawdę to showman ,którego błazenady akceptują Włosi,ale to ich sprawa.Analogią jest polska scena polityczna.Prezydenci ,premierzy,przywódcy partyjni,wojewodowie i inni "ważniacy" są identyczni jak społeczeństwo polskie.Zakłamani,zakompleksieni,obłudni,ksenofobiczni,i wiele ,wiele innych negatywnych przymiotów.Nie spodziewam się w najbliższym okresie męża opatrznościowego prznajmniej w połowie takiego jak Zapatero.Zazdroszczę Hiszpanom takiego premiera...bardzo.