Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ostro, na bosaka

(3)
Gdy Waldemar Pawlak chwalił Jolantę Fedak, że „jest czupurna i skutecznością zadziwia warszawskie salony”, w tym czasie jedna z jej podwładnych wymiotowała ze zdenerwowania przed spotkaniem z panią minister.
 • 2009-08-10 10:16 | sceptyk

  Re: Ostro, na bosaka

  Chyba za dużo krzyku o Panią Agnieszkę Chłoń. Reforma emerytalna to przecież nie taki sukces jak się o tym mówi. Ale to dopiero zacznie się ujawniać. Myślę, że tysiące kobiet w najjaśniejszej miało lub ma gorsze problemy i nikogo to nie interesuje. Dlatego interesujące jest kto stoi obok lub przed Panią A.Ch-D , że tyle wrzasku w tej sprawie.?
 • 2009-08-10 18:16 | norde

  Myślę ,że pani minister ma problem z alkoholem i emocjami.Taki zestaw jest bardzo niebezpieczny nie tylko dla otoczenia ,ale i niej samej.Czy miarą dobrej pracy jest ilość ustaw w liczbie 30 -tu ,czy ustawy 2 lub 5 ,ale przyjazne dla obywateli ,które funkcjonują a nie są zbędnym zbiorem pobożnych życzeń,których nikt nie egzekwuje.
 • 2009-10-24 09:36 | Elroy McCoy

  Re: Ostro, na bosaka

  ciekawe,że budżet jest tak skonstruowany,że będzie zarabiał....
  w zasadzie tak samo jak ośrodki ruchu drogowego...im więcej kandydatów na kierowców,tym większy zysk dla firmy.jeśli państwo stwierdza,że może zarabiać na biednych ,słabych i bez ochrony prawnej,to co to za państwo?