Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Więzienie - nie, odstawka - tak

(14)
Ziobro niewinny, Kotecka niewinna. Prokurator Engelking także. Nie było nielegalnych podsłuchów ani korupcji w telewizji. Nie można dowieść żadnych przestępstw ludziom z PiS i okolic tej partii.
 • 2009-08-12 09:36 | @mario

  Re: Więzienie - nie, odstawka - tak

  Z tego też powodu najważniejszym jest niedopuszczanie do rządzenia wszelkiej masci poprawiaczy świata, uszczęśliwiaczy ludu, szaleńców znających jedyną prawdziwą prawdę nie stojących tam gdzie stało ZOMO.
 • 2009-08-12 09:47 | KOCIEWIAK

  Re: Więzienie - nie, odstawka - tak

  PIS to wlasnie ten UKLAD ,ktory wszyscy szukali. Ja mam pytanie do IPN czy sa teczki rodziny K.........................
 • 2009-08-12 11:37 | eg

  Re: Więzienie - nie, odstawka - tak

  Brawo panie Janicki.Bardzo prawdziwy artykuł. Od siebie dodałbym przykład ostatni, że prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie nacisków na prokuraturę przez Ziobrę . To było z góry wiadomo, że żaden prokurator nie zezna, że drugi na niego naciskał a juz napewno nie będzie na to dowodów materialnych. Przeciez oni mają świadomość, że to nielegalne i wszelkie ślady zacierali.
 • 2009-08-12 12:02 | PIRS

  Re: Więzienie - nie, odstawka - tak

  @mario
  Jeśli wierzyć temu co opowiadają Kaczyńscy i ich zwolennicy, to ZOMO stało po obu stronach :)
 • 2009-08-12 13:06 | bOlO

  Re: Więzienie - nie, odstawka - tak

  Ale zjazd ten centralny argument szefie jest po prostu no po prostu zenujacy! Gdzie panskie poczucie stylu i legalizmu. Swietne rzeczowe wysumblimowane wiwisekcje IV RP koncza sie argumentem w stylu wielkiego Jara. Wiec sady klamia, wiec jedni drugich wspieraja, wiec my wiemy lepiej i tak/ o rany ale kicha.
  'Zastosujmy ją do ostatnich przypadków – jeśli były nielegalne podsłuchy, na pewno nie da się dzisiaj tego udowodnić; jeśli było korumpowanie i naciski w telewizji publicznej za rządów PiS, to marny ślad po tym nie pozostał, podobnie jak po innych ewentualnych przestępstwach minionej rządzącej formacji'
  Czy ja to naprawde przeczytalem? Niech sie uszczypne! Polityko codzienne komentarze nie zawsze sie udaja moze pan Janicki potrzebuje tygodniowych!
 • 2009-08-12 13:34 | Pawełek

  Re: Więzienie - nie, odstawka - tak

  I co się właściwie stało? Ucierpiał ktoś? Wysłanie do kupców płatnych zbirów zamiast negoscjatora to wieksza zbrodnia niż walka z polską mafią! Historia oceni zbrodnie Platformy Obywatelskie surow! PiS przy nich to mały PiKuś!
 • 2009-08-12 13:36 | Poraj

  Re: Więzienie - nie, odstawka - tak

  Jeszcze nigdy nikomu nie udało się skazać członków mafii za ich działalność mafijną...
  Powód?
  Mafia działa na gębę, nie tworząc dokumentów.
  A zmusić członków mafii, żeby powiedzieli co się "w rodzinie" dzieje niesposób.
  Mają ustalone zeznania i nie odejdą od nich na krok...
 • 2009-08-12 14:44 | dzbeniu

  Re: Więzienie - nie, odstawka - tak

  A cóż to takiego jest obyczaj demokratyczny w Polskim wydaniu , jeśli taki twór istnieje, to kto ustalał zasady nim rządzące w jakim celu i na czyje zapotrzebowanie, może jeszcze kto dał mu upoważnienie. To jest tak, istnieją jakieś kulawe reguły poruszania się w państwie ale nie są przecież dekalogiem, dowodem na to są próby ich modernizacji przez wszystkich, którzy mają taką możliwość ,niestety włącznie z Trybunałem Konstytucyjnym.
  Co do psucia ustroju to zepsuć można tylko to co jest sprawne , funkcjonuje prawidłowo, jeśli materia nie posiada tych cech to nie można jej zepsuć a jedynie udolnie bądź nie oddziaływać na nią.
 • 2009-08-12 20:28 | Andrzej z Kalafiorni

  Re: Więzienie - nie, odstawka - tak

  Panu Janickiemu strasznie brakuje dawnych, dobrych czasow, kiedy dowody przeciwko oponentom byly fabrykowane przez wladze i nikt nie smial ich kwestionowac. A jezeli znalazl sie ktos, kto smial - nasylano na niego(nia) mundurowych, tajniaczkow, palkarzy z ORMO lub mordercow z bezpieki. Pan Janicki powinien albo przesiedlic sie na Kube lub do Korei Polnocnej, lub (jesli ma troche poczucia przyzwoitosci, w co watpie) zamilknac.
 • 2009-08-12 21:35 | @mario

  Zalecam długi spacer + ziółka. To uspokaja skołatany umysł
 • 2009-08-12 23:29 | George

  Re: Więzienie - nie, odstawka - tak

  W pelni popieram Pana stwierdzenie , ze wszelkie dowogy czy to korupcji w TVP czy w sprawie podsluchow zostaly zniszczone, i to ze nie mozna ich obecnie udowodnic wcale nie swiadczy ,ze te sprawy niezaistnialy i swiadczy to tylko o umiejetnosci tuszowania spraw przez "wlasciwych" ludzi na "wlasciwych" stanowiskach oczywiscie dzialajacych dla dobra Polski czyli PiSu w rozumieniu Panow Kaczynskich i ich poplecznikow lub jak kto woli wyznawcow (jak np.Andrzej z Kalifornii) ale to nie ma nic wspolnego z dobrem Polski ani z jakakolwiek sprawiedliwoscia, i tyle
  Z powazaniem
 • 2009-08-13 12:32 | Normalny

  Re: Więzienie - nie, odstawka - tak

  Tylko Pis ,Pis ,Kaczyński ,znowu PiS ,aż miło czytać ,...co byście biedaczki z Polityki robili bez tego PiS-u, Paradowska ,Janicki i paru innych ,o czym pisali ,przed kim wtedy straszyli stadko lemingów .Po dojściu do władzy rządu PO powołane zostały dwie komisje których celem było znalezienie haków na strasznych kaczorów i pokazanie ich zbrodni ,jedna z nich działa tak jakby chciała a nie mogła ,druga do tzw. ..nacisków w wykonaniu przewodniczącego Karpiniuka stanowi świetną rozrywkę dla telewidzów ,można się ubawić po pachy patrząc na jej przebieg .Szkoda że tylko śmiech jest jej efektem ,bo konkretów brak .Mówiąc krótko rozumiem frustracje Pana redaktora Janickiego ,ale jej nie podzielam . W wolnym czasie radze przyjrzeć się swoim pupilkom z rządu Tuska i temu co obecnie dzieje w ministerstwie .Sam minister sprawiedliwości Czuma ścigany jest przez wierzycieli ,jego syn z kolei doprowadzony zostaje siłą w asyście policji przed sad ...gdzie my jesteśmy ,czy to jakiś rząd z trzeciego świata .Wiem że były obiecywane cuda ,ale już bez przesady...
 • 2009-08-13 20:37 | Inteligient z PO

  Re: Więzienie - nie, odstawka - tak

  Ja też cieszę się, że wreszcie mamy wolność. Kaczory wyciągały o piątej rano z łóżek, mordowały opozycjonistów skrytobójczo w prywatnych ubikacjach, robiły same przekręty gospodarcze, ograniczały wolność gospodarczą i subwencjonowały stocznię. To było okropne ! Na szczęście teraz MÓJ premier zaczął podnosić wizerunek Polski w świecie i ogłosił w Sejmie swoje DRUZGOCĄCE exposee po czym pojechał do Peró. Potem cofnął polskie weto na ratyfikację traktatu Rosja-OECD, dzięki czemu 0,08% polskich rzeźni wznowiło eksport mięsa. Posłanka Pitera podniosła wizerunek Polski i ogłosiła swój słynny raport nt. MORDERSTW i PRZESTĘPSTW PiSu. Poseł Palikot podniósł wizerunek Polski przez pokazanie prawdziwego oblicza PiSu w Sejmie i prezentację plastikowego k*tasa i gazowca. Potem minister Czuma podniósł wizerunek Polski przez szybkie uregulowanie swoich długów w USA. Następnie minister Graś (ten który "nigdy nie skalał się kłamstwem" - wg MOJEGO premiera) podniósł wizerunek Polski przez jednoczesną pracę w wywiadzie polskim i niemieckim... Przy okazji "zapomniał" wpisać do PIT-37 że osiąga korzyści niepieniężne - naturalnie podniósł tym wizerunek Polski niebywale. Potem nastąpiła seria dymisji ministrów, którzy najprawdopodobniej dostali choroby lokomocyjnej od tego ciągłego wznoszenia wizerunku Polski. Minister Drzewiecki podniósł wizerunek Polski równie nieprawdopodobnie i przegrał z PZPN ws. układu, którego rzeczywiście nigdy nie było. Ostatnim podnoszącym wizerunek Polski był minister Szetyna, który jako pierwszy rozpoczął "zero tolerancji" dla bandytów i o 5:00 rano zaaresztował w końcu tych parszywych studentów wykpiwających nasze Słońce Peró... (ten Ziobro tylko o tym gadał, gadał a nawet dobrze zaaresztować nie umiał)...
  Poza tym dr Kulczyk wreszcie może normalnie prowadzić swoje interesy, syn Millera Leszka - też prowadzi swoje. Rywinu trochę te Kaczory zaszkodziły, ale jeszcze się im pokaże !
 • 2009-08-14 18:22 | Woow

  Re: Więzienie - nie, odstawka - tak

  Inteligent z PO ,... dobrze napisane.:D