Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Naród Woodstock

(4)
Farma, na której od 15 do 18 sierpnia 1969 r. odbywał się festiwal stała się Utopią, miejscem, które istnieje w pamięci i wyobraźni do dziś. Nie mogła przetrwać w rzeczywistości i nie przetrwała.
 • 2009-08-15 21:28 | wikonwi

  Re: Naród Woodstock

  Szanowny Panie Adamie jesteśmy prawie równolatkami, nawet sobie pan nie wyobraża ile nostalgii wywołał tym artykułem.Dziękuję
 • 2009-08-16 19:20 | Irzy

  Re: Naród Woodstock

  Wyglada na to, ze wszystko jest do du.. I czerwony kapitalizm i ten drugi kapitatalizm (a wlasciwie ten pierzwszy), i czerwona Utopia i jakas tam Woodstock - Utopia. No, moze niektore utopie so mniej a inne bardziej do du.. ale to tylko jedyna roznica.
  I badz tu, czlecze, madry.
 • 2009-08-17 00:23 | Slawomirski

  Re: Naród Woodstock

  Pomija pan najlepsza grupe "The Band".
  Pamieta pan film "The Last Waltz"?To oni.
 • 2009-08-17 22:51 | Joe

  Re: Naród Woodstock

  W "Trójce" była dziś audycja o Wooodstock, puścili hymn USA w genialnym, woodstockowym, antywojennym wykonaniu Jimmiego Hendrixa, jednak w najciekawszym momencie, kiedy miały nadlatywać bombowce, słychać już było warkot ich silników, a za chwilę miał się rozpocząć nalot, miały wybuchać bomby rozrywające wietnamskie kobiety i dzieci, utwór został przerwany... Prowadzący audycję nie zdobył się na żaden komentarz - może nie wiedział, co puścił, a może przestraszył się macek demokratycznych sojuszników, bombardujących dziś Irak i Afganistan, nie wiadomo.