Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Tabory europosłów

(6)
Zbigniew Ziobro przeżył szok, widząc pisuary w kościele. Joannie Senyszyn ukradziono z biura mydło i żel. Tadeuszowi Cymańskiemu doskwiera anonimowość, a Wojciech Olejniczak szuka przedszkola dla córki. Nowi europosłowie moszczą się w Brukseli.
 • 2009-08-16 11:18 | Henryk

  Re: Tabory europosłów

  Byli na świeczniku,teraz giną w tłumie.Niestety,trudno się do takiej zmiany przyzwyczajać.
  Tylko astronomiczna kasa jest miodzikiem w osamotnieniu.
 • 2009-08-16 13:45 | Ana

  Re: Tabory europosłów

  rozbawil mnie ps.Ziobro,zalacy sie na fakt zamiany kosciola Sw.Katarzyny na przytulek dla bezdomnych!!!Jak biedaczysko po swiecie pojezdzi to zobaczy,ze tutaj same parafie sprzedaja miastu koscioly,bo nie sa w stanie ich utrzymac.I wcale nie sa to wyjatki,.Koscioly zamienia sie na hotele,na restauracje itp.A w kosciolach sa jak pamietam od zawsze ubikacje,bo jak komus zachce sie siusiu w czasie mszy,to nie musi w krzaki biec!!Tak sie dzieje w swiecie cywilizowanym panie Ziobro.Nad to mysle ,ze Pan Jezus bylby zadowolony,ze kociol dal schronienie bezdomym!?
  Ale p.Ziobro bylby ich na ulice wygnal,pisuary ze scian wyrwal i to wszystko w imie milosci do blizniego!!!
  Oj zal czlowieka,ale moze nie wszystko stracone,bo ponoc podroze ksztalca???
 • 2009-08-16 23:09 | George

  Re: Tabory europosłów

  Ty;lo zal ze tymi europoslami sa ludzie tak niskiego polotu jak np.p.Kurski czy Ziobro ktoremu juz sie marzy o powrocie do wladzy , czy to nie jest fanfaronada pajaca jednego z wielu w tej partii, i ciekawe za co otrzymuja takie wysokie wynagrodzenia ( ponoc wyzsze od premiera) to jest skandal i tyle.
  Z powazaniem
 • 2009-08-17 22:16 | h_ubik

  Re: Tabory europosłów

  Droga Pani Anno - autorko artykułu, jako świadoma kobieta powinna Pani wiedzieć, że sformułowanie "Jego żona, nauczyciel akademicki..." jest grubo, grubo niestosowne. Jako feminizujący mężczyzna i polonista z wykształcenia życzyłbym sobie, aby kobiety śmielej używały form żeńskich w tytułach naukowych, zawodach i nazewnictwie.
 • 2009-08-18 07:13 | Chester

  @Ana
  Tak było za komuny, kościoły zamieniano na gmachy publiczne, a to pan Jezus musiał być zadowolony, ale wtedy, według podobnych do Any myślicieli podobno był rozżalony.
  Nie żałuj obłudnie droga Ana tego eurodeputowanego Ziobry , bo sobie jego nazwiskiem próbujesz zamazywać własne kompleksy. Ta zdeprawowana Europa jest cyniczna i bezideowa , oraz ,o czym nigdy nie zapominaj jest Ojczyzną światowych i najbardziej zbrodniczych wojen. Więc nie ma się czym ta Europa tak znowu szczycić.
 • 2009-08-18 13:58 | podatnik

  "Zdeprawowana, cyniczna i bezideowa" Europa nie ma tylu przypadków katowania dzieci, co "moralna i duchowa" Polska. Nie siej głupiej propagandy. Zostań dobrym człowiekiem. Chcesz wiedzieć jak? Kiedy nie wiesz co zrobić, patrz co robi katolik i ...zrób odwrotnie!