Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pani Ania ze Stawiska

(1)
2009-08-18 13:40 | ksb_mb
Dotyczy artykułu Sylwi Chutnik z 4 lipca 2009 (Polityka nr 27)

Artykuł nie wnosi żadnych nowych informacji o Annie Iwaszkiewiczowej z domu (de domo) Lilpop.
Można natomiast dowiedzieć się czegoś więcej i i czegoś domyślać o Autorce, urodzonej w 1979 roku, absolwentce Gender Studies, która pisze o sobie „oczywiście nie umiałam myć okien” czy też nie wie co znaczy określenie „primo voto”.
Razi użyta w tytule forma „Pani Ania” - ? koleżanka?.

Z wyrazami szacunku stały i trochę zawiedziony czytelnik Polityki