Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Hucuł wraca na konia

(3)
Fala krachu z Wall Street dotarła na Huculszczyznę. Przed kryzysem Ukraiński góral ratuje się więc pierwotną i samowystarczalną gospodarką.
 • 2009-08-21 09:31 | xxL

  Re: Hucuł wraca na konia

  Kosów, żaden Kosiw!
 • 2009-08-21 21:56 | Irene_Adler

  No bez przesady, Kosów czy Kosiw - to ma naprawdę dziesiątorzędne znaczenie. Artykuł jest ciekawy. Parę dni temu wróciłam z urlopu spędzonego właśnie w tamtych okolicach, polecam wszystkim te tereny. Nieco surrealistyczne, ale wspaniałe. Choć tylko dla tych, którzy dobrze czują się na Ukrainie, bo to taka całkiem normalna Ukraina, tylko do dziesiątej potęgi :)))
 • 2009-08-22 07:39 | podatnik

  Strasznie mi się ten reportaż spodobał. Koniecznie muszę tam pojechać! Kto wie, może jeszcze w tym roku? Poproszę o więcej zdjęć.