Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Białe tsunami

(7)
Sama tylko heroina zabija w ciągu roku dwa razy więcej młodych ludzi, niż ich zginęło podczas dziesięcioletniej wojny afgańskiej.
 • 2009-08-25 09:51 | wiehu

  Re: Białe tsunami

  Rosja gdy by tylko chciała zmusiła by NATO do likwidacji wszystkich plantacji mimo wszelkich konsekwencji z tym związanych a że nie uznaje tego za priorytet to pewnie ma jakiś interes w tym .
  Ludzie zamiast domagać się wyższego standardu życia pójdą się naćpać i o wszystkim zapomną .
  To znana taktyka z sowieckich lat ......
  i świadczy tylko o tym jak beznadziejnie jest rządzona Rosja .

  Po Stalinowsku

  Z drugiej strony zachód też frajersko postępuje , widzi i nic nie robi a młodzi umierają .
  Na nich zawsze można liczyć w tym sensie że będą myśleli tylko o sobie
 • 2009-08-25 10:46 | kzb

  Istnieje teoria czemu Amerykanie zainteresowali się właśnie Irakiem i Afganistanem

  Irakiem, żeby zapewnić swemu państwu zasoby ropy, Afganistanem, żeby było z czego finansować nielegalne akcje służb specjalnych. Sprzedaż narkotyków już raz przynosiła nielegalne i niekontrolowane przez Kongres dochody CIA służące do walki z lewicową partyzantką w Ameryce Południowej.
 • 2009-08-25 12:23 | Tichy62

  Po co te spiskowe teorie i rozważania geopolityczne ?

  Żyjemy po prostu w kulturze używkowo-rozrywkowej: picie, palenie, ćpanie, wszechobecna chamska muzyka, rzygowiny na murach (tak zwane graffiti). Oto efekty podlizywania się prostakom.
 • 2009-08-25 18:23 | pk

  Re: Białe tsunami

  Wieśniacy czy w afganistanie czy w kolumbii mają z takiego interesu parę groszy więcej, z tym że dla nich to bardzo dużo, a sfoją drogą problem by nie istniałgdyby nie ogromny popyt czy to w rosji czy w europie czy w usa.
 • 2009-08-25 19:27 | podatnik

  Cóż, powoli Rosja wybija się na "wyższy standard życia" niż ma Polska, mimo olbrzymiej jałmużny otrzymywanej przez nasz kraj od Unii. My swoją jałmużnę przeznaczyliśmy na karmienie małorolnych i budowę kościołów, Rosja inwestuje. Ale łatwo da się dostrzec, że szczucie na Rosję nie ustaje. W końcu Polska jest przedmurzem chrześcijaństwa i kościół będzie walczył Polakami z prawosławiem do ostatniego wiernego.
 • 2009-08-25 21:16 | Andrzej z Kalafiorni

  Re: Białe tsunami

  "Ch.. z nimi i zolotaja rybka" (jak mawiala moja serdeczna przyjaciolka Sonia - Tatarka, ktora poznalem 25 lat temu w polnocnoafrykanskim kraju arabskim). Nie nasz klopot. Pozwolmy Rosjanom chlac wode, cpac prochy i lapac AIDS i w ciagu 50 lat problem rosyjski zostanie zlikwidowany (sensu largo i sensu stricto).
 • 2009-08-25 23:03 | poco

  swoją *