Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pozew Jane Burgermeister!

(2)
2009-08-28 12:12 | Falco Parker
Jane Burgermeister, austriacka dziennikarka śledcza, złożyła w czerwcu bieżącego roku na ręce przedstawiciela Federalnego Biura Śledczego (FBI) przy ambasadzie Stanów Zjednoczonych Ameryki w Wiedniu oraz w sądzie austriackim oskarżenia kryminalne dotyczące przedstawicieli Światowej Organizacji Zdrowia, Organizacji Narodów Zjednoczonych oraz wielu innych wysokich rangą urzędników państwowych i korporacyjnych w sprawie bioterroryzmu i usiłowania popełnienia ludobójstwa.

Przygotowała ona również dokument w sprawie zakazu sądowego szczepień przymusowych, który został złożony w sądach w Stanach Zjednoczonych. Wymienione działania pani Burgermeister nastąpiły po uprzednim (w kwietniu bieżącego roku) złożeniu przez nią oskarżeń przeciwko firmom farmaceutycznym: Baxter AG oraz Avir Green Hills Biotechnology z Austrii dotyczących wytwarzania zanieczyszczonej szczepionki przeciw ptasiej grypie. Oskarżenia te zawierają stwierdzenie, że działania wymienionych firm były celowe i w rezultacie miały doprowadzić do pandemii i czerpania z niej korzyści (sprzedaż lekarstw i szczepionek).

Podsumowanie twierdzeń i zarzutów złożonych na ręce przedstawiciela Federalnego Biura Śledczego (FBI) przy ambasadzie Stanów Zjednoczonych Ameryki w Wiedniu 10 czerwca 2009:

W swoich oskarżeniach pani Burgermeister prezentuje dowody aktów bioterroryzmu, które są pogwałceniem prawa Stanów Zjednoczonych, przez grupę działającą na terenie Stanów Zjednoczonych pod kierownictwem międzynarodowych bankierów, którzy kontrolują Rezerwę Federalną, jak również Światową Organizację Zdrowia, Organizację Narodów Zjednoczonych i międzynarodową organizację wojskową Pakt Północnoatlantycki (NATO). Bioterroryzm ma na celu przeprowadzanie masowej eksterminacji populacji świata poprzez wywołanie pandemii z wykorzystaniem zmanipulowanego genetycznie wirusa grypy. Członkowie tej grupay zajmują wysokie urzędy państwowe w Stanach Zjednoczonych.

Przedstawione dowody, wskazują w szczególności na to, że oskarżeni: Barack Obama (prezydent USA), David Nabarro (Koordynator Grupy d/s Grypy przy Organizacji Narodów Zjednoczonych), Margaret Chan (Dyrektor Generalny Światowej Organizacji Zdrowia), Kathleen Sibelius (Sekretarz Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej USA), Janet Napolitano (Sekretarz Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego USA), David de Rotschild (bankier), David Rockefeller (bankier), George Soros (bankier), Werner Faymann (Kanclerz Austrii), i Alois Stoger (austriacki minister zdrowia) i inni, są członkami międzynarodowego syndykatu przestępczego, który opracował, wyprodukował i zgromadził ogromne zapasy broni biologicznej z zamiarem użycia, w celu zredukowania populacji świata oraz w celu osiągnięcia korzyści finansowych i politycznych.

W oskarżeniach zawarte jest również stwierdzenie, że oskarżeni potajemnie współpracowali między sobą oraz z innymi osobami, w celu opracowania, sfinansowania i uczestniczenia w ostatniej fazie wprowadzenia w życie tajnego międzynarodowego programu z użyciem broni biologicznej, w który zaangażowane są m.in. firmy farmaceutyczne Baxter i Novartis. Oskarżeni dokonali tego poprzez stworzenie w laboratoriach, a następnie uwolnienie niezwykle groźnych środków biologicznych, przede wszystkim wirusa ptasiej grypy i wirusa świńskiej grypy w celu uzyskania pretekstu do rozpoczęcia programu szczepień przymusowych, który umożliwiłby powszechną dystrybucję i zarządzanie toksycznym środkiem biologicznym w celu wywołania śmierci i trwałego kalectwa u znacznej części populacji świata. Działanie to jest bezpośrednim naruszeniem przepisów dotyczących broni biologicznej, zawartych w odpowiednich ustawach większości państw świata.

Oskarżenia Burgermeister obejmują dowody na to, że Baxter AG (austriackie przedstawicielstwo Baxter International), rozmyślnie rozesłała 72 kilogramy żywego wirusa ptasiej grypy (na zamówienie Światowej Organizacji Zdrowia) na przełomie stycznia i lutego 2009 roku do 16 laboratoriów w czterech krajach Europy (Niemcy, Austria, Czechy i Słowenia). Twierdzi ona, że wymienione dowody w przejrzysty sposób świadczą o tym, że przedsiębiorstwa farmaceutyczne i międzynarodowe agencje rządowe są aktywnie zaangażowane w tworzenie, doskonalenie, produkcję i dystrybucję środków biologicznych sklasyfikowanych jako najbardziej śmiercionośna broń biologiczna na ziemi, w celu wywołania pandemii i masowych zgonów.

Proszę o zapoznanie się z treścią następujących:

1. Dokumenty sprawy (oskarżenia kryminalne, dokumentacja dowodowa)

http://tinyurl.com/sztuczna-pandemia-dokumenty

http://www.swinskasprawa.pl/

2. Artykuł “Gazety Pomorskiej”, dotyczący śmierci 21 bezdomnych po zaszczepieniu przeciwko wirusowi ptasiej grypy H5N1, w Grudziądzu w 2008 roku (szczepionki dostarczyła firma Novartis):

http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080702/REGION/564728371

3. Artykuł brytyjskiego dziennika “Telegraph” dotyczący wydarzeń w Grudziądzu z p.2:

http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/poland/2235676/Homeless-people-die-after-bird-flu-vaccine-trial-in-Poland.html

4. Inne artykuły związane z oskarżeniami:

http://www.naturalnews.com/026503_pandemic_swine_flu_bioterrorism.html

http://www.naturalnews.com/026571_Baxter_New_Zealand_health.html

http://solari.com/blog/?p=3532

5. Blog Jane Burgermeister:

http://birdflu666.wordpress.com/Czy biorąc pod uwagę powyższe, przyjmą Państwo niesprawdzoną szczepionkę wyprodukowaną przez firmy farmaceutyczne, będące przedmiotem dochodzenia kryminalnego pod zarzutem dystrybucji skażonych szczepionek?

Pozew Jane Burgermeister dostarcza KRYMINALNE OSKARŻENIA WRAZ Z DOWODAMI a w kontekście bieżących działań Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) i rządów większości krajów, które są w końcowych fazach wdrożenia planu przymusowych szczepień na świecie, sprawa staje się sprawą niezwykle pilną i dotyczącą Nas wszystkich