Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Najlepiej nie znaczy bardzo dobrze

(4)
Rząd znów ma powód do radości – wszystko wskazuje na to, że po raz drugi z rzędu zdobędziemy nieoficjalny tytuł najzdrowszej gospodarki Unii Europejskiej.
 • 2009-08-28 15:46 | Adalbert

  Re: przy dwucyfrowym bezrobociu - zdrowa gospodarka ?

  To jest chyba żart pana redaktora, który ma pracę , a może nie czuje się zagrożony jej utratą ? Polska gospodarka najzdrowsza Europie ? Metody obliczania tych danych są dostosowywane do życzeń czytelników tych informacji , czyli polityków.
  Oficjalny wskaźnik inflacji był przedniotem manipulacji w najbogatszym państwie świata.
  Jeżeli bezrobocie nie spadnie to znaczy, że rząd jest wyalienowany i nie żyje problemami narodu, tylko zajmuje się własną karierą.
 • 2009-08-28 19:56 | AdamJ

  Autor artykułu nie sugeruje, że jest dobrze. Jeśli masz zastrzeżenia co do podanego wyniku badania PKB uzasadnij to. Narzekać można nawet wtedy gdy jest cudownie, a podana informacja daje pewną nadzieję.
 • 2009-08-28 21:40 | parker

  Re: Najlepiej nie znaczy bardzo dobrze

  Czyli co Panie redaktorze?Nie dobrze rząd robił że nie zwiększał deficytu?Najlepiej wypadamy na tle innych ale i tak źle?Można było lepiej? To co źle zrobiono, bo z artykułu nie wynika?
 • 2009-08-29 00:52 | Artur

  Polska radzi sobie szczegolnie dobrze na tle "regionu". Intrygujace ze wielu ekonomistow utrzymuje iz brak w Polsce Euro przyczynil sie do wzrostu gospodarczego (eksport jest zdrowy ze wzgledu na prawdziwa wartosc waluty). Daje to do myslenia.