Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Postulaty Kongresu Kobiet

(5)
Organizatorki Kongresu Kobiet przygotowały pełną listę postulatów dotyczących sytuacji kobiet w Polsce.
 • 2009-09-01 00:43 | INTJ

  Re: Postulaty Kongresu Kobiet

  Nie no, normalnie list do Świętego Mikołaja... Za realizację tych postulatów pewnie płacić będą leśne skrzaty? Jeżeli to jest twór „elity” polskich kobiet, to mamy kolejny powód by na nie NIE głosować. Mógłbym się nad tym tekstem pastwić całą noc, ale szkoda mi na to czasu, więc wybrałem tylko jeden cytat ilustrujący do jakiej „Ziemi Obiecanej” chcą nas te Syreny zaprowadzić:

  "Zwolnienie osób fizycznych z płacenia składek na ubezpieczenia społeczne za osoby zatrudniane do opieki nad dziećmi."

  Czyli nasze genialne, szalenie zapracowane, robiące –dzięki parytetom – błyskotliwe kariery feministki, uważają, że kobiety (bo przecież mężczyźnie swojego dziecka nie powierzą?!!!) opiekujące się w czasie pracy ich dziećmi, nie tylko nie zasługują na godziwą pensję, ale również powinny zostać skazane na GŁODOWE emerytury i renty – bo tak w obecnym systemie emerytalnym kończy się "zwolnienie z płacenia składek na ubezpieczenia społeczne". BRAWO!!! Nie ma to jak równość i kobieca solidarność...


  Drogie panie z „Kongresu kobiet”, to, że jesteście roszczeniowo nastawionym skrzyżowaniem bolszewika z modliszką już wiemy – dałyście temu wspaniały wyraz na prawie 20 stronach tekstu. Teraz przydałby się mały aneks do tego dokumentu, w którym napisałybyście co macie do zaoferowania w zamian? Dacie radę sklecić choć jedną stronę?
 • 2009-09-01 09:26 | Tichy62

  Re: Postulaty Kongresu Kobiet

  Rzeczywiście, jak człowiek patrzy na tą "lewicową burżuazję" w babskim wydaniu to się zbiera na wymioty.
 • 2009-09-01 13:35 | tsubaki

  Drogi panie INTJ,
  Moglabym sie pastwic nad pana komentarzem cala noc ale mi szkoda czasu.

  Drogie panie! Do polityki. I nie bac sie wystepowac w interesie kobiet. 50% elektorat to jest sila. Jesli wezmiemy pod uwage gnusnosc wiekszosci meskiego rodu, ktora niedziele woli przy piwku a nie na wyborach spedzac czas, to wygrana zaklepana.
  A panowie przeciwni to wystraszone zajace, ktore jedynie w "domowej kobiecosci" potrafia zobaczyc swoja meskosc i sile. Im ktos wiecej protestuje tym bardziej zdradza swoja slabosc ( udowodniona naukowo - meski mozg jest mniej odporny na poczucie strachu i zagrozenia, strach pomyslec, ze takie wystraszone zajace rzadzily nami tyle tysicleci, kto nie wierzy prosze sobie wygooglowac)
 • 2009-09-01 15:58 | Lilith

  Re: Postulaty Kongresu Kobiet

  wlasnie ostatnie 20 lat pokazalo, jak bardzo sa kobiety dyskrymminowane. Najlepszy dowod, to przyrost naturalny. jezeli tak bardzo spada, mimo restrykcji o usuwanie ciazy, to oznacza dla mnie, ze kobiety uwazaja "czasy" dla siebie za niepewnie i nie decyduja sie na dzieci. To prosze bardzo Panowie, rodzcie sobie sami waszych wyborcow!
 • 2009-09-01 21:49 | olo

  Droga pani tsubaki - ( powinno byc Pani , ale pozostanę przy waszej poetyce ) . Zorganizujcie się bez
  bzdetnych NAKAZÓW i zdobądżcie te 50 % drogą normalna , demokratyczna !!!
  Poddam pani jeszcze jeden temat . Otóż tylko 26 % kobiet po 50-tce prowadzi regularne
  życie seksualne . Postulat - zapewnić środki na sfinansowanie młodych męskich prostytutek , tak , aby dowartościwać wszystkie kobiety !!! . Mozna też pozyskiwać "męskie zające " drogą ŁAPANEK lub stosować kary administracyjne ! Amen .