Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Puste komórki

(2)
Toczy się u nas gra o wpływy w TVP, tymczasem w skali globalnej dokonuje się rewolucja techniczna zmieniająca zasadniczo charakter mediów publicznych. Szkoda, że nasi gracze o tym nie wiedzą.
 • 2009-09-07 16:33 | Danka

  Re: Stacje komercyjne to producent "kiboli" telewizyjnych

  Media komercyjne to cyniczny grajek na prymitywnych emocjach oglądaczy. To co się stało w Stanach , w kraju o najdłuższym stażu telewizyjnym jest przestrogą dla przyszłych pokoleń. "Szakale rządzą niepodzielnie tą intelektualną pustynią" telewizji komercyjnej. Tylko telewizja publiczna próbuje zmieniać ten obraz , ale ogromną część jej programu zajmuje zbieranie środków na przetrwanie. Likwidacja mediów publicznych w Polsce jest świadomym zabójstwem ostatniego "Instytutu Kultury Narodowej" , co jest częścią strategii nowego światowego dyktatora , jakim jest Demokracja Korporacyjna. Głupkami łatwiej się rządzi. Telewizja komercyjna jako arcygenialny ogłupiacz spełnia tę rolę znakomicie.
  Telewizyjny "kibol" to doskonały model współczesnego niewolnika.
 • 2009-09-07 16:46 | mw

  Re: Puste komórki

  Pisze KTT:
  "okazja, aby stworzyć stabilny, dofinansowywany ze środków publicznych – abonamentowych lub budżetowych – telewizyjny ośrodek produkcyjny".
  W czasach, gdy cały świat (niemożliwe, aby wszyscy się mylili) przechodzi do metody "subcontracting", zlecania prac, stanowiących element całości - KTT proponuje powrót do jednego pana, który zajmuje się wszystkim, jest odpowiedzialny za wszystko. Jak w gospodarce planowej, jak w skamieniałym socjalizmie "komunistycznym", innymi słowy - jak kiedyś.