Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pikieta rodziców niepełnosprawnych

(1)
2009-09-09 09:39 | adamefski
Witam! chciałbym zauważyć pewną rzecz, dziś podano wiadomość o pikiecie rodziców dzieci osób niepełnosprawnych. Nie chodzi mi o sam temat pikiety, bo to szeroki problem, bardziej zastanawia mnie fakt, z czego te odbywające się pikiety wynikają. Dla mnie z jednej strony oczywiście ze złej sytuacji systemowej. Z drugiej strony myślę jednak, że osoby, które organizują takie pikiety muszą widzieć jakąś nadzieję na zmianę - gdyby tak nie było, nie byłoby pikiet. Czy organizacja takich pikiet pod urzędem Rady Ministrów jest więc paradoksalnie wyrazem wiary, ze obecna ekipa rządząca jest w stanie coś zmienić?