Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ranking Posłów. Edycja 13.

(1)
Tygodnik POLITYKA zaprasza Parlamentarzystów na ogłoszenie wyników 13 edycji Rankingu Posłów
  • 2009-09-10 21:14 | Bejotka

    Re: Ranking Posłów. Edycja 13.

    Brakuje mi pewnej kategorii rankingowej - tych, "którzy nie spieprzyli". Ambicją większości posłów jest wykazanie się "inicjatywą ustawodawczą", oznaczającą - w praktyce - nieudolne regulowanie spraw, które ze swej natury nie znoszą regulacji, a także zgubne "doprecyzowywanie" idiotycznych przepisów, które dzięki temu stają się one jeszcze bardziej idiotyczne. Czy znajdzie się odważny dziennikarz, który pokusi się o sporządzenie listy parlamentarzystów od najmniej do najbardziej szkodliwego?