Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zamurowani

(5)
Polski Internet oficjalnie skończył w sierpniu 18 lat. Tyle też trwa nasza przygoda z telefonią komórkową. Ale Polak nawet podłączony do sieci jest człowiekiem zamkniętym w sobie i nieufnym. Badania Internetu mówią o nas ciekawe rzeczy.
 • 2009-09-10 21:32 | fenor3

  Re: Zamurowani

  A po jaką cholerę gadać... .
 • 2009-09-13 13:05 | RUCH040404

  Re: ZamurowaniWpogardzie-AROGANCJI

  pani JoannoSOLSKA,
  ZAPRASZAM BENDYKA i POLITYKĘ do naszego internetowego projektu 2003-2004.
  NAPRAWDĘ, POLITYKA nie musi się narobić, wystarczy zataszczyć się do PAŁACU KULTURY i NAUKI w WARSZAWIE na piętro bodajże XVIII?kursuje WINDA-o ile dobrze pamiętam-ale do sprawdzenia, piętro, a nie winda.
  A bankowo do www.zpp.pl[ ZWIĄZEK POWIATÓW POLSKICH = LIGA INICJATYW POWIATOWYCH].
  A ESTIME
  mgr inż. mechaNIC TADEUSZ PIECZONKA "60+"-ZIELONY
  11-cie years SANStravail/JOBless , non sans TRAVAIL WHISTLEblower
  ul. SZMARAGDOWA 31
  59 900 ZGORZELEC / 075 649 30 44 / WWW.ROPOIWZK.COM / RUCH040404@WP.PL
 • 2009-09-14 16:40 | Prezes Euro Nation

  ZAWADY i FUNDACJA EURO NATION

  PARTNEREM GMINY ZAWADY JEST FUNDACJA EURO NATION. PROSZĘ O NANIESIENIE KOREKTY. FUNDACJA WSPOMAGANIA WSI NIE UCZESTNICZY W TYM PROJEKCIE. NA STRONIE JEST BŁĄD
 • 2009-09-28 03:52 | inkwizytor

  Re: Zamurowani

  Obecne pokolenie starych polityków to analfabeci komputerowi.Nie są zainteresowani rozwojem czegoś czego nie znają i boją się do tego przyznać.
  Wstydzą się własnych dzieci i żałują pieniędzy na lepszy sprzęt,bo nie są w stanie zrozumieć i zaakceptować postępu.Boją się tego czego nie znają.
  Może nowe pokolenie coś zmieni...
 • 2009-12-02 20:53 | Michał Tarnowski

  Re:Zamurowani

  Cóż, niestety trzeba przyznać, że jesteśmy o jedno pokolenie do tyłu. Jak jednak trafnie zauważono, analfabeci komputerowi kiedyś wyginą. A młode pokolenie Polaków nie wygląda tak zatrważająco, choć na razie kończy gimnazjum. Być może też w tym przyczyna powszechnego chamstwa i dysortografii?