Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

dowód osobisty a UE

(1)
2009-09-17 11:24 | Piotrek
Przebywam zagranicą i chciałbym posłużyć się Dowodem osobistym,lecz nie mogę bo ten dokument jest nie ważny!!! no sobie myślę jakaś paranoja,przecież jesteśmy w Uni Europejskiej jak i te państwo w którym przebywam,ale jest jeden problem brak znaczka UE na dowodzie,ale nasze państwo pomyślało!!!!-myślą o tym co nie trzeba a takiej prostej sprawy nie dostrzegli i na pewno znowu Polaków czeka wymiana Dowodów osobistych,a co się z tym wiąże to wiadomo ogromne pieniądze,a może specjalnie to uknuli.