Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

dowód osobisty a UE

(1)
2009-09-17 11:40 | piotrekicki
przebywam zagranicą i nie mogę posłużyć się Dowodem osobistym ponieważ jest nie ważny-nie ma na nim &emblematu)& znaczka UE,a w tym kraju którym się znajduje mają i na paszporcie,i Dowodzie osobistym,a Polskich dokumentów nie uznają.Myślę że to jakaś paranoja jest to wyłącznie wina naszego Rządu!!!!!.Dziecko UE-może specjalnie tak zrobili,aby znowu wymieniać Dowody osobiste,a z tym się wiążą ogromne pieniądze i tak od naszego biednego społeczeństwa znowu pociągną po kieszeni,a na pewno będzie czekać nas wymiana Dowodów osobistych.Mi się w głowie nie mieści żeby nie zrobić znaczka na dowodach osobistych i co z tego że pisze po angielsku id card/ jak on jest nie ważny bez znaczka UE.