Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dziennikarze bez sensu.

(1)
2009-09-17 13:14 | Sławomir Osiński
Są tytuły gazet ,które swego czasu, postawiły na tkzw. 4 RP.Publicyści Rzepy,Wprost ,Gazety Polskiej ,mieli nieograniczony dostęp do mediów publicznych (mają do dzis ).Wydawało sie że wręcz tam sypiają.Nazwiska nie są tu istotne ,znamy je wszyscy .To oni kreowali w mediach linie polityczną swojego umiłowanego WODZA ,tłumaczyli (do dziś) Jego genialną koalicję z samoobroną i lpr .Gdy trzeba było ,robili z igły widły i na odwrót .Mieli monopol na przecieki .Dziś (za Farfała),też prowadzą swoje programy w publicznym Radio i TV I nadal prowadzą swoją nachalną propagandę.Postawili na Jarosława Kaczyńskiego i są konsekwentni. Inni dziennikarze ,trafili na tkzw. czarną listę persona non grata. Przez najbliższe dwa lata , w publicznych mediach ,BEZ ZMIAN .