Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Trujący gaz

(4)
2009-09-17 13:58 | Polityka.pl
 • 2009-09-17 13:58 | jack4___

  Re: Trujący gaz

  Jeden z leszych artykółów jaki porzeczytalem, w Polityce.Należy jednak zwrócić uwagę na fakt ze Pan Guzowaty ropoczynając biznes gazowy z Rosja miał również szerokie powiązania z wysokimi oficjelami strony rosyjskiej i polskiej . Ogłaszanie ze w handel gazem "właczone" są słuzby specjalne nie jest nowościa bo przecież tu chodzi o strategiczne bezpieczeństwo wielu krajów . Natomiast prawdą jest ,ze wielu oficieli tych służb porzez rózne spółki i inne "kółka wzajemnej adoracji" zarabia ogrone sumy na gazie rosyjskim.Przypominam ze Pan Falzmann czyli człowiek który odkrył afere FOZZ "umarł"po 3-misiacach od odkrycia. Mysle ze jesli Pan Guzowaty bedzie nadal "fikal" to moze podzielić los p. Falzmana .Uwazam jednak ze za firma p. Guzowatego kryja sie tez nasi dużego foramtu byli oficjele i dlatego Pan Guzowaty jeszcze nadal robi to co robi.
 • 2009-09-24 19:42 | wikonwi

  Re: Trujący gaz

  Zmienność rządów w Polsce jest wykładnią naszego chaosu w gospodarce i polityce.Gdyby nie rusofobie i Niemieckie fobie PISu mielibyśmy spokój.
  Zmorą Polski jest niekonsekwencja w kontynuowaniu polityki poprzedników tylko koniecznie trzeba plany poprzednika wywalić do kosza był to pomysł konkurenta politycznego.
 • 2009-09-25 09:54 | wikonwi

  Re: Trujący gaz

  Pan Guzowaty z fobią agentury wpisuje się w fobie PISU ale nie znalazł u nich zrozumienia na temat łącznika ponieważ ten gaz byłby również Rosyjski i jak twierdzi pan Bielan(w programie Lisa) łącznikowi nie bo pan chce na tym zarobić. A do cholery gdzie jest interes kraju jeśli ktoś na tym nawet zarobić.