Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dom Wspólnej Historii

(4)
2009-09-18 19:39 | Polityka.pl
 • 2009-09-18 21:12 | Rozalia

  Re: to piękne, że towarzysz Rotfeld jest mędrcem

  To jednak była szkoła mędrców ta PZPR. Ponad głowami Polaków rozmawiają mędrcy w w różnych strukturach organizacyjnych. Pani Albright to też kawał historii. Przyjęła ona Polskę do NATO na trzy miesiące przed zapowiadanym terminem przyjęcia , aby mieć spokój w czasie ataku Clintona na Serbię. Bawią się globaliści Polakami jak dziećmi. Czy to nie wstyd dla byłych członków PZPR. Przecież towarzysze tam wstępowali z ideowych pobudek ? A może to ich wrodzona mądrość kazała im tam wstępować ?
 • 2009-09-19 02:32 | podatnik

  Pod mądrym tekstem pierwszy komentarz i natychmiast "prawdziwy Polak" - popluwający jadem, jak zwykle gotów by bezcześcić i plugawić wszystko, na co padną jego chabrowe oczęta. "Pokój jest niczym, rozróba wszystkim" - oto motto tych "patryjotów". Tylko pracować nie ma komu.
 • 2009-09-19 13:58 | Chester

  @podatnik
  Nie ma komu pracować na "mędrców" ? - oto jest pytanie.
  Przy dwucyfrowym bezrobociu nie ma komu pracować ?
  Ile razy w ciągu jednego życia można zmieniać ideologię ?