Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Lektury obowiązkowe

(1)
Kontynuujemy cykl Kolekcja Polskiej Literatury Współczesnej. Do wydanych wcześniej 20 pozycji postanowiliśmy dodać kolejnych 10 tytułów najważniejszych powojennych książek.
 • 2009-09-23 11:15 | klon

  Podejrzany wizerunek kolekcji

  Jeśli to takie wartościowe dzieła, to po co szanowni redaktorzy preparują fałszywe zdjęcia kolekcji?
  Dlaczego tandetnymi sposobami (pogrubianie tomów !!!!) zachęcają do kupna kolekcji.
  W głowie mi się nie mieści, że wydawca najlepszych pozycji literatury współczesnej ucieka się do preparowania zdjęć w tym kierunku. Ponieważ kolekacja zwiera pozycje obiętościowo nieznaczne , to domyślam się, że chodzi o kasę, a nie najlepsze pozycje. Informowałem o tym przy okazji edycji pierwszej części. Jak widać bez skutku. Druga cześć jest równiez po chamsku pogrubiona.
  Polityka wynika stawia na ,,poprawianie literatury wyglądem'' Ciekawe czy autorzy dzieł wyraziliby na to zgodę?
  pozdrawiam bez satysfakcji
  k.p