Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

"Galerianki"

(3)
Film mocny i bezkompromisowy
 • 2009-09-23 14:04 | perphidia

  Re: "Galerianki"

  etiuda była super czy film też??? miejmy nadzieję, że tak
 • 2009-09-29 07:57 | Solange179

  Według reżyserki, dziewczyny, które sportretowała w filmie mówią właśnie językiem jak z Masłowskiej (przestawiając składnię etc). Więc nie była to parodia, a wręcz przeciwnie - próba uzyskania prawdziwego brzmienia.
 • 2009-11-29 03:11 | swobo

  Re:

  debiut dobry, etiuda chyba bardziej prawdziwa. najbardziej denerwujacy element filmu dla mnie to muzyka. nie wiem dlaczego, ale zburzył mi całą, skrzętnie budowaną kompozycję dzieła. brawa dla Ani Kaczmarczyk za ostatnią scenę.