Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Polska walczy o nowego komisarza

(4)
Polskie MSZ rozpoczyna kolejną ofensywę wschodnią - zawalczymy o utworzenie stanowiska unijnego komisarza, który odpowiadałby za stosunki z naszymi sąsiadami.
 • 2009-09-25 17:24 | Bywalec 3

  Re: Polska walczy o nowego komisarza

  Polska (Prezydent) nie podpisaly i nie zratyfikowala "Traktatu Lizbonskiego", ale chcialaby rozszerzenia UE na wschod i jeszcze do tego specjalnego komisarza, ktory sie ma tym tematem zajac.
  Mamy tu do czynienia z rzadkim pokazem ignorancji i glupoty ze strony MSZ i Radka Sikorskiego.
  Najpierw nalezy odrobic zadanie domowe, a potem brac sie za odpytywanie Profesora!
 • 2009-09-26 09:37 | micjur

  Mocne słowa ! Rozdzielmy jednak postępowanie Prezydenta (na użytek PIS) od
  postępowania MSZ w interesie Kraju.
 • 2009-09-26 15:43 | Bywalec 3

  Zagraniczni partnerzy polski nie sa do takiego rozdzialu zoobowiazani. Im jawi sie polska polityka, jako niespojna i bezsensowna, ale niestety calosc.
 • 2009-09-26 16:55 | danka

  Re: MSZ będzie harcował na wschodzie, a UE ma ich popierać

  Tak wyglądaja założenia taktyczne tego pomysłu : Polacy mają byc wykorzystywani do harcowania na kresach Unii Europejskiej, a komisarz unijny ma te ich harce firmować ?
  Poplątanie z pomieszaniem . Neokonserwatyzm został na chwilę wyelimonowany z oficjalnej administracji waszyngtońskiej, ale w Polsce udają , że nic się nie zmieniło.
  Te kilku osobowe elity polskie liczą na to , że neokony wrócą za 4 lata , a Polska będzie "arką neokonów" , która przechowa obłęd neokonserwatystów.
  Jeżeli tak będzie wyglądała demokracja w Polsce , to dziękuję bardzo , ale to jest szyte grubszymi nićmi