Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

GRA W OCZKO...G21

(1)
2009-09-26 03:10 | adcore
Najwyższa Izba pracuje w pocie czoła nad ..zaostrzeniem kar jak również nad nowymi standardami kieszeń w każdym typie spodni,w celu zapobieżenia zarówno drobnych jak i mniej drobnych kradzieży.Wybrańcy ludu w przejmującej trosce zabieganymi wyborcami dnia powszedniego ,domagają się jak najbardziej surowych kar od kary śmierci( do utraty narzędzi przestępstwa czyli kończyn dolnych i górnych
jak i kastracji chemicznej(tak na wszelki wypadek ostatnio modne i szeroko stosowane ku uciesze ludu ciężko pracującego),rozwiązania natury praktyczno-technicznej przewidują propozycje głębokości kieszeń równej długości nogawek(lobby odzieżowe od dawna sie tego domaga w celu zwiększenia konkurencji z krótkimi kieszeniami z Chin) spodni,czujnikami elektrorażącymi, na co nalega mocno lobby elektr.,suwakami z wisiorkiem na krztalt zbiornikowca o masie 500DWT...(lobby metalowohutniczostoczniowe),czytinikami linii papilarnych to z koleji popiera lobby z zwiazane z kolami PentagonowoPrezydenckowywiadowczymi jak rowniez znana firma "Czytnik" mniej znanego kuzyna wielce znanego Prezydenta.
Przeciwnicy tak drastycznych zmian starajå sie przychamowac ten goracy zapal motywuja ze nalezy dac szanse rynkowi chodnikowemu ktory sam znajdzie rozwiazania skuteczne i glosno dodaje ze wszelkie regulacje wprowadza zamet lub co gorsza zachamuja przeplyw wolnego ruchu chodnikowego w obie strony no i kieszenie powinny byc plytkie i przejrzyste...dla wszystkich.Ta ostania grupa jest to bardzo silna grupa znanych konserwatystow nie lubiacych zmian i ingerencji w zycie chodnikowe a jest ona popierana przez najbardziej silnå kapitalowa grupe lobbystow...czyli samych kieszonkowców w skrocie nazywanå "G20
-pockets GAIN pockets"....