Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

..G20 ..kolejne mydlenie oczu czy wreszcie coś konkretnego?

(1)
2009-09-26 13:49 | adcore
Najwyższa Izba pracuje w pocie czoła nad ..zaostrzeniem kar jak również nad nowymi standardami kieszeń w każdym typie spodni,w celu zapobieżenia zarówno drobnych jak i mniej drobnych kradzieży.Wybrańcy ludu w przejmującej trosce zabieganymi wyborcami dnia powszedniego ,domagają się jak najbardziej surowych kar od kary śmierci( do utraty narzędzi przestępstwa czyli kończyn dolnych i górnych
jak i kastracji chemicznej(tak na wszelki wypadek ostatnio modne i szeroko stosowane ku uciesze ludu ciężko pracującego),rozwiązania natury praktyczno-technicznej przewidują propozycje głębokości kieszeń równej długości nogawek(lobby odzieżowe od dawna sie tego domaga w celu zwiększenia konkurencji z krótkimi kieszeniami z Chin) spodni,czujnikami elektrorażącymi, na co nalega mocno lobby elektr.,suwakami z wisiorkiem na krztalt zbiornikowca o masie 500DWT...(lobby metalowohutniczostoczniowe),czytnikami linii papilarnych to z kolei popiera lobby z związane z kolami PentagonowoPrezydenckowywiadowczymi jak również znana firma "Czytnik" mniej znanego kuzyna wielce znanego prezydenta.
Przeciwnicy tak drastycznych zmian starają sie przyhamować ten gorący zapal motywują ze należy dac szanse rynkowi chodnikowemu ktory sam znajdzie rozwiązania skuteczne i głośno dodaje ze wszelkie regulacje wprowadza zamęt lub co gorsza zachamuja przepływ wolnego ruchu chodnikowego w obie strony...no i kieszenie powinny byc płytkie i przejrzyste...dla wszystkich..Ta ostania grupa jest to bardzo silna grupa znanych konserwatystów nie lubiących zmian i ingerencji w życie chodnikowe a jest ona popierana przez najbardziej silną kapitałową grupę lobbystów...czyli samych kieszonkowców w skrocie nazywaną "G20
-pockets GAIN pockets"