Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Po kongresie: władza w ręce (kulturalnego) ludu

(3)
Czy 'kulturalny' lud poradzi sobie lepiej z reformą mediów publicznych niż polski Rząd? To jedno z pytań nasuwających się po zakończonym właśnie Kongresie Kultury Polskiej.
 • 2009-09-26 16:22 | Danka

  Re: Holland I Wajda są współodpowiedzialni za upadek kultury

  To artyści uprzywilejowani , tacy jak Holland czy Wajda firmowali własną postawą ten powolny upadek kultury polskiej.
  To co zostało po 20 latach , to ogniskuje się w tej mafijnej "walce psów" organizowanej dla nowego pokolenia Polaków .
  Organizatorów tej nowej "kulturalnej" rozrywki właśnie dzisiaj aresztowano w Polsce. To pokazuje stopień upadku skolonizowanego narodu , który nie ma nawet prawdziwej reprezentacji i pozbawiony jest elit kuturalnych i politycznych. Komercja i zbydlenie mediów, burdele w akademikach , korupcja i hazard , to przestrzebnie zdobyte przez skolonizowaną przez nowych właścicieli demokrację polską. Wieczne wstyd pozostanie po tym pokoleniu pimpów i wasali.
 • 2009-09-26 18:06 | alfredo

  Przyłączam się do słów pani Danki. Pani Holland ciągle postuluje, apeluje, a filmy w reżyserii pani Holland mają słabe notowania widzów / patrz ostatni "Janosik. Historia prawdziwa"/. Powiem za Krasińskim "Niech przyjdzie nowych ludzi plemię, jakich dotąd nie widziano". Pewnie do tej propozycji przyłączą się Autorka artykułu
  i moi ulubieni recenzenci Pan Zdzisław i Pan Janusz. Bo z relacji Kongresu wiało nudą i nic się nie działo, jak w "Rejsie". Pogadali i pojechali. Nihil novi sub solem.
 • 2009-09-26 19:30 | apka

  Re: Po kongresie: władza w ręce (kulturalnego) ludu

  Bardzo pasujące zdjęcie z Holland hi hi. Jak ulał ziewająca pokazuje treść "A może kolejne nudne spotkanie establishmentu". Ona to chyba wszędzie krzyczy że źle. Co zaś się tyczy przekazania publicznych mediów w nasze ręce to myślę że to taki trik polityków - chcą się wywinąć od odpowiedzialności.