Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ukryty kanclerz

(1)
Dwa tygodnie przed wyborami w Niemczech jeden człowiek już triumfował. Skrajna lewica Oskara Lafontaine'a ruszyła na podbój Niemiec zachodnich i SPD.
 • 2009-09-28 16:58 | werszcz

  Re: Ukryty kanclerz

  Szanowny Panie Smoczyński, nazywanie DIE LINKE skrajna lewica jesz, delikatnie mówiac, gruba przesada.
  DIE LINKE przejela role dawnej, przedschröderowskiej SPD:
  -przeciw wojnie
  - przeciw niesprawiedliwosci spolecznej
  -za okielzaniem rozbestwionego kapitalizmu, który nota bene wygenerowal obecny kryzys(!).
  W programatyce DIE LINKE nie ma nic, czego przedschröderowska SPD by sie wstydzila.
  -Tyle w imie rzetelnosci!
  Pozdrawiam