Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Głos uciśnionych

(2)
Miło wziąć tę książkę do ręki.
  • 2009-09-30 15:14 | magda gałkowska

    Re: Głos uciśnionych

    trudno być adwokatem we własnej sprawie, ale tak naprawdę poetki bywają często niesłusznie pomijane i właściwie nikt nie wie dlaczego. wszyscy pytani zgodnie przyznają, że wiersz nie ma płci, ze kobiety wcale nie piszą gorzej od mężczyzn, a jednak część Solistek w ogóle nie istnieje w świadomości literackiej nie tylko ogólnej, ale nawet tzw. "środowiska" i choćby dlatego ta antologia jest potrzebna; nie zgodzę się się także z twierdzeniem, że buduje ona kolejny stereotyp, nie pokazujemy, ze piszemy "skrajnie różnie od mężczyzn", pokazujemy, że w ogóle piszemy :)
  • 2009-10-05 21:42 | maciek

    Re: Głos uciśnionych

    J.Sobolewska z każdym tekstem staje się coraz mniej wiarygodna.