Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Cimoszewicz przegrał

(3)
Nie udało mu się zasiąść w fotelu szefa Rady Europy, co oznacza, że w kraju Włodzimierz Cimoszewicz - jedna z twarzy lewicy - znów jest do zagospodarowania. Czy wystartuje w wyborach prezydenckich 2010?
 • 2009-09-30 09:02 | Artur

  Re: Cimoszewicz przegrał

  Pan Włodzimierz Cimosiewicz zachował się jak zbity kundel. Kompletny brak zasad dobrego wychowania. Po przegranej schował się pod stół i skowycząc udawał, że go wcale nie ma. Miał pozostać na sali, porażkę przyjąć z honorem i uśmiechem, a na oczach całej Europy szczerze pogratulować zwyciężcy. Ale nie było go na to stać. Nie nadaje się na męża stanu, nie nadaje się na prezydenta. Niech się schowa do puszczy i udaje nadal, że go wcale nie ma. Niewychowany pyszałek. Zero.
 • 2009-09-30 12:55 | Josef

  Re: Cimoszewicz przegrał

  Przegrał,bo miał przegrać.Na domiar złego promował się za pieniądze podatników.Są to sumy znaczne bo rzędu kilkaset tysiecy złotych.Mnie o to nikt nie pytał aby robić takie gesty zadufanemu w sobie facetowi>A może sam wyjaśni?Czym się zasłużył Polsce Jego ojciec Marian Cimosiewicz?Jeżeli wróci jako kandydat na prezydenta,będzie najgorszym z kandydujących i nigdy nie wygra.Na Podlasiu wygrywa bo go popierają Białorusini.Dlaczego?Dośpiewajcie sobie sami!
 • 2009-09-30 23:56 | w-j

  Re: Cimoszewicz przegrał

  Ten pan pokazał swój charakter pewnego dnia przed kilku laty - ostatniego dnia w ówczesnej kadencji Sejmu - kiedy poza protokołem, pod wpływem demonstracji górników rzucajacych śruby i palących opony - wprowadził pod obrady i doprowadził do uchwalenia skandalicznej ustawy o emeryturach górniczych, za którą będą płacic jeszcze nasze wnuki dziesiątki miliardow złotych. Kiedy indziej wycofał się w środku kampanii prezydenckiej, bo jakaś oszołomiona kobietka coś mu zarzuciła publicznie. To jest chwiejny mięczak, niech się schowa w tej swojej dziupli w puszczy, tam się może przydać w hamowaniu degradacji tego unikalnego obszaru czystej (jeszcze) natury.
  PS
  I pomyśleć, że ten sam człowiek zdobył sie kiedyś na całkiem zdroworozsądkowe stwierdzenie, że trzeba się ubezpieczać od klęsk żywiołowych (wiadomo - chodziło o powódź stulecia). Chciałbyś mieć takiego prezydenta? Brrrr...