Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Komu bije dzwon

(4)
2009-09-30 00:24 | Polityka.pl
 • 2009-09-30 00:24 | zarzenowany

  Re: Komu bije dzwon

  artykul na poziomie bravo girl. obrazliwa, ponizajaca nagonka na motocyklistow. ten kto to napisal musi byc bardzo ograniczony i pozbawiony wyobrazni, potrafiacy dostrzegac jedynie minusy i w obrazliwy, perfidny sposob wyolbrzymiajacy je i uwazajacy iz marginesowe przypadki to tak naprawde cecha grupa.
  redaktor ktory pozwolil na publikacje rowniez musi byc wyzuty z uczuc i mozgu. polityka pokazala ze jest brukowcem ktory nie potrafi szerokim okiem spojrzec i poznac opisywanego zjawisa, opiera sie jedynie na sensacji i checi dogryzienia i ponizenia. nie zadala sobie nawet trudu zbadania zjawiska, oparla sie na samych negatywnych, marginalnych zjawiskach. dokladnie jak najgorsze brukowce szukajace jedynie zarobku, a nie jak powazne gazety prubujace dociec prawdy i pokazania subiektywnego zdania.
 • 2009-10-04 11:40 | s

  a mi sie ten artykul wlasnie podobal
 • 2009-10-05 22:12 | Stary motocyklista 36 lat na motocyklu

  Pani Edyto sam tytul " artykulu " w Er nesta Panią nie przemieni . Piszac o grupie ludzi nalezy najpierw zapoznac sie z tym srodowiskiem poznac innych motocyklistow na przyklad bylych mistrzow Europy lata 60 70 w sportach motocyklowych obecnych sportowcow ktorzy tak samo jak ich poprzednicy sa chluba Polskiego sportu To oni sa wzorem dla mlodych ZDROWYCH motocyklistow .przyklady mozna mnozyc .Pani przygotowanie do wypowiedzi na ten temat jest fatalne chaotyczna pisanina o rzeczach o ktorych piszacy nie ma pojecia , chęć błyśnięcia to jest najwazniejsze nie ważne za jaką cene Swoje osądy wydaje Pani na podstawie byle jak pozbieranych faktow nie zawsze prawdziwych dotyczacych zachowan marginalnej gropy ludzi użytkujących czesto niewłasciwie i niebezpiecznie motocykle i na tej podstawie wydaje Pani sąd o wszystkich motocyklistach Niech sie Pani wysili i zastanowi nad prawem ktore umozliwia takim ludzia uzyskanie bez wiekszego wysilku prawojazdy kat A i dlaczego przy kolejnych wykroczeniach nie mozna takiego prawajazdy unieważnic no chyba ze dla "dziennikarza"Pani kategori to zatrudny temat