Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zapasy z jednorękimi

(5)
Polska stała się rajem dla właścicieli automatów do uprawiania hazardu. Wszystko przez złe, uchwalone pod wpływem lobbystów, prawo.
 • 2009-10-01 19:15 | andrzej tworek

  Re: Zapasy z jednorękimi

  Chyba najprosciej wprowadzic do automatow kasy fiskalne. Kasy fiskalne powinni otrzymac rowniez lekarze ,nauczyciele i wszyscy prowadzacy jakakolwiek dzialalnosc gospodarcza.W "normalnych" krajach np.we Frencji nie kupi sie piwa w ogrodku przy restauracji bez paragonu fiskalnego /bulki rowniez/ .Kasy powinny kosztowa kilkadziesiat zlotych , ale powinny byc powszechne!!!!!!
 • 2009-10-02 00:45 | Adalbert

  Re: "Jednoręczni bandyci" to skrót , okręślający elity polityczne

  To kasta "jednoręcznych" wasali doprowadziła do całkowitego uzależnienia się Polski od globalnych spekulantów. Ani własnej polityki zagranicznej, ani unijnej polityki zagranicznej, tylko wysługiwanie się oligarchii doprowadzi Polskę do zapaści.
  Minister spraw zagranicznych wypowiada się w sprawach moralności pedofilskiej, minister sprawiedliwości , który jest prokuratorem Generalnym, usprawiedliwia kolegów zamiast rozpocząć sledztwo i czekać na wyniki. Bezprawie, czy głupota. Premier mówi , że "nasze jest Centralne Biuro Śledcze" ?
  Co to znaczy nasze, dla urzędnika, jakim powinien być premier.
 • 2009-10-02 13:15 | lecher

  Re: Zapasy z jednorękimi

  Dziwię się, po co jest w Polsce Sejm i Senat, jeśli najważniejsze ustawy uchwalają lobbyści i urzędnicy?.Po co jest też rząd i na dodatek upierdliwy prezydent( któremu się wydaje, że zjadł z tytułu zajmowanego stanowiska wszystkie rozumy).Przecież ta grupka ok .900 osób ( t.zw. elity) od dwudziestu lat w ogóle się nie zmienia, tylko siedzi na karuzeli stanowisk.Dlaczego najgłośniej krzyczy p. Putra, który sam nie rozliczył się ze swojej afery białostockiej z oczyszczalnią.
  Czy nie czas ograniczyć liczbę takich posłów i ilość ich kadencji do 2 lub 3 najwyżej.
 • 2009-10-02 13:19 | lecher

  Re: Zapasy z jednorękimi

  Miałem kiedyś takie urządzenia ( jednoręki bandyta)-posiadały one liczniki elektroniczne wrzucanych monet lub żetonów, czyżby je usunięto?
 • 2009-10-02 16:22 | wiehu

  Re: Zapasy z jednorękimi

  Tak wygląda Liberalna Pomoc Społeczna !

  Damy wam wszystkim możliwość dostatniego życia .


  Ale najpierw wszystko oddasz mi ....